Wpis z mikrobloga

@Wikariush: rozegrałem nimi dopiero kilka bitew, także nie mam jeszcze wyrobionej opinii, ale raczej się polubimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KarmelkowyZubr Pierwszego sezonu tego pegaza w ogóle nie grałem, bo miałem wtedy przerwę od wota, w poprzednim jak zobaczyłem jak #!$%@? jest system dystrybucji tych punktów to tylko te tygodniowe misje robiłem i udało mi się dotrzeć do zawrotnego E w bronzie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@A_E_S_T_H_E_T_I_C: U mnie brąz to było jedno wielkie wahadło ostatnim razem, zrobiłem srebro dosłownie w ostatni dzień, ostatnie bitwy już były w plutonie z dobrym graczem. Pierwszego pegaza też nie robiłem bo KPz był mi dostępny, nie miałem tylko obligacji i po prostu nie zdążyłem. Totalna padaka czasami była, najgorzej jak była zdobywana baza, a ja byłem za daleko i myk -36. Potrafiłem mieć -36 nawet jeśli zrobiłem więcej od dwóch
  • Odpowiedz
@KarmelkowyZubr: właśnie to jest moim zdaniem najbardziej frustrujące, że często jak trafisz na dobry team z czołgami w mecie, samemu grając czymś innym, to nawet nie zdążysz nabić tego dmg i dostajesz te kilkanaście - góra 20 punktów, a później trafiasz na kilka bitew z samymi maciusiami w teamie, którzy nie mają większego pojęcia o grze w tym trybie, dostajesz te -30 czy więcej kilka razy i cały twój wcześniejszy dorobek
  • Odpowiedz