Wpis z mikrobloga

  • 0
@prawda_w_moskwie: znaczy ten z wowa jest calkiem ok tez, ale chcialbym zobaczyc wowa w wersji nastawionej na jakosc a nie ilosc (dlatego tylko jedna rasa, klasa i 6 lokacji), no i z porzadnym production value (grafike wspolczesna, na poziomie cinematicow blizzarda, z cutscenkami gdzie npce ruszaja mordami). nostalgia warcrafta + "fizyczny" system walki inspirowany soulsami ale tez skillami z wowa + questowanie jak z wowa/wiedzmina 3. EHHH, to bylby taki hicior.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Kurde, jak już się tak rozmarzyliśmy, to ja to bym ograł taki soulslike z uniwersum WH40K... Ciężko chyba o lepiej pasujące, mroczne uniwersum pod grę tego typu.
  • Odpowiedz
nie ma sensu robic gier w tym uniwersum


@SmugglerFan: Nie uważasz że sam WoW jest popularny przez sam fakt, że jest jednym z ostatnich dobrych MMORPG? Jaką masz pewność że przeniesienie Warcrafta do innego gatunku odniesie jakikolwiek sukces?
Warcraft to do bólu generyczne fantasy, tyle. Może z 10% graczy ciśnie w WoWa dla fabuły.
  • Odpowiedz
  • 0
Jaką masz pewność że przeniesienie Warcrafta do innego gatunku odniesie jakikolwiek sukces?


@L3gion: typie, slyszales kiedys o Hearthstone? albo o World of Warcraft?
ok, chyba nie ma sensu odpisywac takiemu odklejencowi
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Ostatnio kumpel podsunal mi pomysl, aby zrobić priva WoWa WoTLK 3.3.5a taki prawilny stary serwer. No i zrobiłem :D Tylko nie ma komu na tym grać poza naszą dwójką xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Ashvili: wlasnie dzisiaj i wczoraj slucham soundtracku z wotlka.
sa pewnie priv serwery wotlka jeszcze zywe wiec tam mozna pograc z kims
oficjalny wotlk classic na razie sie konczy
  • Odpowiedz