Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób, które zostały oszukane przez @mickpl. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że mieszkania będą ciągle tanieć. Nie kupowałem klitki po 11.000/m²... Nie kupiłem jej za pieniądze, które miały iść na wymarzone mieszkanie. Podrożało już łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 26 m² w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...
#nieruchomosci #drozejniebedzie
Iandschaft - Witam wszystkich... Poszukuję osób, które zostały oszukane przez @mickpl...

źródło: eat the Midel

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Smonk_Da_Wead Przecież na tym screenie jest jasno napisane, że drożej nie będzie, ile potaniało od 2020?
W 2020 miałeś bk2 albo 0? Bo to pewnie twój koronny argument.
Nie miałeś.
  • Odpowiedz
@Smonk_Da_Wead I czekając na krach płacić 30-40k rocznie za najem.

Po to żeby spadło z 20k do 17 gdy najwytrwalsi czekają tu od 7-8 k w Warszawie. Zajebisty plan XDD
  • Odpowiedz
odwlekanie krachu na rynku nieruchomości tylko sprawi że zamieni się to w istny armagedon. Trochę jakby wstrzymać pierda przy stole zbyt długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Smonk_Da_Wead: no to żeby spadło do tego co wieszczy mik to by musiało jebnąć o jakieś 70%? Skoro to z 2020 a r/r mamy 30% wzrostow.
  • Odpowiedz
@Smonk_Da_Wead: z ciekawości, z tego co piszesz to nie zarabiasz za dobrze i nie masz perspektyw na poprawę tego stanu skoro nie stać cię na kredyt i mieszkanie w najdroższych miastach w kraju.
A skoro zarabiasz źle to czemu chcesz mieszkać tam a nie w jakimkolwiek innym miejscu, gdzie zarobki pewnie będziesz miał niewiele niższe a ceny są sporo poniżej 10k za metr?
  • Odpowiedz
@Tiab: jeśli ktoś kupił mieszkanie w czasie kiedy “spadkowicze” zaczęli swoje wywody (2018-2019), to jest spora szansa że niedługo je skończy spłacać. Czasami się zastanawiam co będzie pierwsze: spłacę swój “kurnik”.. czy pęknie bańka i mick kupi swoje mieszkanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tonawegla bo teraz jest 1000 ludzi na jedno stanowisko, tam gdzie się dobrze zarabia to zwalniają bo nadciąga recesja i nawet jako wykwalifikowany specjalista jedyne co możesz zrobić to aplikować tam gdzie nikt nie chce pracować np do zakładu pogrzebowego czy sprzątanie po samobójstwach
  • Odpowiedz
@Smonk_Da_Wead: ale to jest normalna kolej rzeczy i nigdy inaczej nie było. Mieliśmy parę grubych lat, teraz czeka nas parę lat kryzysu.

Przyjmij dobrą radę, która jest wbrew temu co piszą wykopowi eksperci.
Jeśli do 30stki nie jesteś na kierowniczym stanowisku to nie licz na wielką kariere, zostaje Ci bycie specjalistą a tutaj musisz się liczyć z koniunktura w danym zawodzie.
Jeśli liczysz na mieszkanie bez kredytu w wieku 2x lat
  • Odpowiedz