Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej.
Moja młoda lvl niecałe 16 od jakiegoś czasu pisze sobie z typem na Twitterze. On wysyłał jej kasę niby tak z dobrego serca ale jednocześnie wchodzili na tematy dominacji itd. dzisiaj to odkryłam. Grooming ewidentnie. Pisałam do tych tam łowców pedofilii ale chyba mnie zlali bo młoda powyżej 15. Co można jeszcze zrobić? Koleś zagraniczny, więc nie sądzę żeby nasza kochana policja cokolwiek z tym zrobiła.
#pedofilia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): imo czeka Cię szczera rozmowa z córką. Trzeba jej wyjaśnić co właśnie się odbywa, ale bez oceniania jej, bez zabraniania wprost, kluczowe jest by ona zrozumiała, że to nie jest dobre i że jest tutaj ofiarą. Gościa warto zgłosić do moderacji tt, ale nawet jak to nic nie da to odpowiednie "filtry" musisz wytworzyć u swojej córki. Wg mnie tylko szczera rozmowa, bez specjalnej pruderii pomoże i uświadomi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: można się zastosować jakie potrzeby córki nie zostały zaadresowane przez wychowanie, albo jakie inne rzeczy sprawiły, że szuka czego szuka. Córkę uświadomić co robi i razem z nią zastanowić się czy zachowuje się w porządku. To wasza, prywatna sprawa.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale jakie ma być przestępstwo? Przykre, ale masz małą rozpustnicę w domu i może zabierz ją do jakiejś psycho(loszki), aby trochę jej nagadała, może jeszcze jakoś dziecko uratujesz.
  • Odpowiedz