Wpis z mikrobloga

@Lukardio: a co ma do tego konfederacja? Środowiska lewicowe ostatnio częściej pojawiają się w mediach w kontekście afer pedofilskich niż te kościelne. Może ten temat powinieneś poruszyć jako przedstawiciel tego (lewicowego) środowiska?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Smarek37: bycie sceptycznym wobec wszystkich pomysłów unijnych jak np. podatki od aut spalinowych i zmuszanie do remontów nawet gdy nie masz na to środków to bycie antyeuropejskim? Sylwia Spurek z lewicy jest również prorosyjska więc dlaczego nie dodałeś #lewica ? Odnośnie Ukraińców: nigdzie nie ma mowy o nienawiści, Mentzen ciągle mówi, że powinniśmy wspierać ich stronę konfliktu aby wojna skończyła się u nich i nie dotarła do nas, a że w
  • Odpowiedz
@kanal35_pl: właśnie o to chodzi że @Smarek37 nic a nic nie potrafi własnego i dawniej próbowałem z nim merytorycznie a ten jak ta mucha bijąca w szybę xD

@Smarek37 no patrz, mirek @Smarek37 poświęcił czas i w prosty sposób prostym językiem odpisał ci, odnieś się mój ty wojowniku jeden z Opelka robiący u Hansa.
  • Odpowiedz
@kanal35_pl:

czekaj, czyli potwierdzasz, że wystarczyło aby ktoś odpowiedział tobie merytorycznie i już dodałeś do czarnej listy

Słabo kumasz ziomek. Tamtego trola mam na czarnej bo to zwykły dzban nie od dziś.
Po co bym miał ciebie czarnolistować, masz swoje poglądy i ok. Co mnie to.
  • Odpowiedz
@Smarek37: odpowiedz na merytoryczny komentarz który obnażył twoje braki wiedzy. Dla przypomnienia kolega @kanal35_pl napisał ci:

@Smarek37: bycie sceptycznym wobec wszystkich pomysłów unijnych jak np. podatki od aut spalinowych i zmuszanie do remontów nawet gdy nie masz na to środków to bycie antyeuropejskim? Sylwia Spurek z lewicy jest również prorosyjska więc dlaczego nie dodałeś #lewica ? Odnośnie Ukraińców: nigdzie nie ma mowy o nienawiści, Mentzen ciągle mówi, że powinniśmy wspierać
  • Odpowiedz
bycie sceptycznym wobec wszystkich pomysłów unijnych jak np. podatki od aut spalinowych i zmuszanie do remontów nawet gdy nie masz na to środków to bycie antyeuropejskim?


@dzidek_nowak: Wobec wszystkich? No oczywiście, że to bycie antyeuropejskim i bezsensowny radykalizm. Jak inaczej byś to nazwał?
  • Odpowiedz
@Smarek37: nikt tu nikogo nie zaorał, typie ale beka z ciebie bo siedzisz z otwartą buzią i nie wiesz co pisać xDDDD
ODNIEŚ SIĘ DO TEKSTU XDDDDD
Po drugie to jakbyś onuco nie wiedział to my się ze @wstanczyk: kojarzymy i mieliśmy już spięcie więc powracając do tematu, słucham? xDDD
  • Odpowiedz