Wpis z mikrobloga

@austinbentley: żadna kobieta nie zaakceptuje takiego, jak się już dobiło 27lvl w tym stanie można se dać spokój, zwłaszcza jak jest się do kompletu niecałującym
  • Odpowiedz
@77023: Uważam, że życie jest dużo bardziej skomplikowane i takie generalizowanie nie ma sensu. Owszem, jeśli ktoś nie jest atrakcyjny ma dużo gorzej, ale nigdy nie jest powiedziane, że jest całkowicie przegrany. Życie potrafi zaskoczyć. Grunt to mieć racjonalne podejście do tematu i nie mieć też wysokich oczekiwań. Gruby, niski, mało zarabiający facet nie poderwie raczej dziewczyny szczupłej, ładnej, dobrze zarabiającej. Ale jakąś niezbyt urodziwą, przy kości może. Pytanie czy jest
  • Odpowiedz
@austinbentley Zdecydowanie tak, kur.wa bądźmy poważni jacyś. Tu nie chodzi o nawet samo bycie nie związku etc może ktoś jest jakimś narcyzem, samolubem I nie chcę się związywać, ale my mówimy o jakiś przegrywach z problemami xD temat zamknięty xd
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: to już nie czasy, gdy czarodzieja wbija gruby i niski, a przeciętniaki. Odpowiedź sobie sam jaką ma szansę typ ~30 z zerowym doświadczeniem na wyrwanie ~20. Praktycznie żadne. Jedynie zostają rówieśniczki z nalotem szukające stabilizacji. Sytuacja do kitu, bo nie zaznasz beztroskiego związku, a do razu wpakowujesz się w wykalkulowane zobowiązania
  • Odpowiedz
@77023 Dokładnie tak, w tym wieku większość lasek szuka juz stabilizacji, to nie czasy nastoletnie, gdzie ludzie są ze sobą dla zabawy jakiejś typu "koleżanka". Tym bardziej, że laski nie brzydkie takie 6+ to mają wymaganie z kosmosu, to albo jesteś czadem 8+ albo jesteś beciakiem xD mając 30+ lvl to albo wybiera się samotność albo bycie z brzydka laska xd
  • Odpowiedz
@austinbentley Prawda jest też taka, że ludzie związują się w pary na podobnym poziomie. Np chłop gruby brzydki 3/10 to niech podrywa laski ja swoim poziomie, analogicznie koleś 6/10 niech podrywa 6/10. Np mój sąsiad jakoś ma dobrą pracę stanowisko prezesa i jakoś nie ma wcale ładniejszej dziewczyny od niego, sa na podobnym poziomie atrakcyjności fizycznej. Laska albo chce chłopa na swoim poziomie, albo większym, zazwyczaj większym poziomie, ale u facetów to
  • Odpowiedz
@77023 o tym pisałem przed chwilą na tagu. Zamiast bez zobowiązań się spotykać, to od razu będzie oczekiwać stabilizacji finansowej etc. Piękne życie, robota 8-16, a potem skakanie wokół księżniczki. Podatki, kredyty, żyć nie umierać xd
  • Odpowiedz
@austinbentley Najlepiej znaleźć sobie pasję/hobby np programowanie. Kto przy zdrowym umyśle patrzy na jakieś romantyczne uniesienia mając 30+ lat? Na tym etapie w życiu to się hajs liczy tylko, a laski szukają ustabilizowania i betanakomatu, to nie czasy nastoletnie. Jak chłop nie zaznał beztroskiego związku w czasach nastoletnich tak do 25lvl, to ma łeb zajechany. Normalne atrakcyjne laski to już się wybawiły i szukają beciaka. Zostaje bycie z pasztetem albo bycie samemu
  • Odpowiedz