Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Cztero0404 cóż to samo jest z homofobami najwięcej ludzi którzy nienawidzą homo sami się nimi stają więc coś jest widać, że OP ma jakąś nieuzasadnioną nienawiść. Pewnie mu się nie podoba, że inni jeżdżą po mieście a że w środku czuć komucha to tylko chce zakazywać i zakazywać. Co do komunikacji w tym roku o dziwo na wiosnę ludzie są dwa lata temu był kryzys kadrowy i połowa autobusów nie wyjeżdżała bo
  • Odpowiedz
  • 2
@stanleymorison problem tego miasta jest taki że ulice się zwęża do jednego pasa italian styl czy jak to się zwie. Tak zrobili w jednym miejscu. Gdzie sobie szły dwa pasy to teraz zwężenie plus bus pas i się nagle korkuje. Było dobrze jest źle xd to samo robi się remonty ważnych ulic na raz oni specjalnie chcą ludzi zniechęcić plus jak są kroki będą #!$%@?ć że przez auta jest smog
  • Odpowiedz
  • 2
@Zielony34 mi to śmierdzi tym, że UE specjalnie osłabia gospodarkę i śmierdzi mi tym że ludzie Kremla lub chin siedzą w Brukseli bo serio specjalnie osłabiać własny kontynent?
  • Odpowiedz
@Lardor: No, ale gdyby cały świat szedł w tym kierunku, to chodziłoby o ekologię. Jeśli idzie tym kierunkiem jeden kontynent, to nazywa się to biznes dla pozostałej części globu ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale jak sam widzisz, ludzie są na tyle mało domyślni, że uważają, iż chodzi głównie o 30 letnie Diesle i korki w Krakowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zielony34: od samochodów się zacznie, za chwilę jeszcze zaczną mieszkania zabierać. Tu głównie chodzi by pozbyć ludzi własnej własności i mieli wszystko na wynajem. Potem jeszcze Socjal Points jak w chinach dodać i można kontrolować społeczeństwo. Smutne jest to, że ludzie nie widzą w jaką stronę prowadzą nas skrajne lewicowe rządy, i co smutniejsze są tacy co klaszczą uszami.
  • Odpowiedz
@Lardor O ty Foliarzu.. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nie zapominaj o paszportach nieruchomości. Jak ci według tabelki mieszkanie emisyjność przekroczy, to nawet go nie wynajmiesz. Jeszcze tylko straszenie wojną i ludzie zgodzą się na wszystko.
  • Odpowiedz
@Lardor widzę, że tutaj już wjeżdżają szurowskie teorie. Grubo. Wiesz, problem polega na tym, że tutaj każdy walczy o swoje, różnica między nami jest taka, że ja to rozumiem, a ty chyba nie. Masz kopciucha, łooo lewactwo walka z nimi. No spoko, masz do tego prawo. Ja mieszkam w tym zakorkowanym mieście, mój samochód obecnie spełnia normy, a za 2 lata na 99% go zmienię (takie było założenie) więc poczekam do nowych
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: oczywiście, że ja to rozumiem i wiem, że tu o ekologię nie chodzi a o podział społeczeństwa. Jak chcemy być eko powinniśmy porzucić auta i przesiadać się na konie. Plus zauważ ile jest nowych aut w lisingu a ile tych 20 latków. Korki dalej będziesz mieć skoro tak nie lubisz tych korków to po co do miasta się przeprowadzałeś. Przecież mogłeś z wiochy jechać pociągiem. Plus mam nadzieję, że ludzie
  • Odpowiedz
@jose_bambaryla: To sie tez chyba rozbija o to ze transport publiczny w krk dziala calkiem dobrze. Sam sprzedalem auto jak zaczynal sie covid i po 4 latach nie widze sensu go w Krakowie posiadac - wszedzie dojade mpk a jak potrzebuje cos ogarnac na szybko to jest uber/bolt. Co wiecej - po 4 latach moge smialo stwierdzic ze to wychodzi turbo lepiej finansowo i w ogole nie czuje spadku komfortu zycia.
  • Odpowiedz