Wpis z mikrobloga

Kilana? Dla mnie monstrum, znakomita kontra wobec chorej BZ-176, taki berserk kiedy trzeba się z przeciwnikiem okładać na blisko. Czołg dla mnie wymarzony:
- idzie posnajpić, zwłaszcza na stokowym dziale, które ma większe minimalne uszkodzenia
- celność miodzio na tej konfiguracji, do tego stopnia, że często strzelam bez snajpierskiego
- zważywszy na mocarny dpm i alfę, dużą ilość hapeków, dobry pancerz, jakikolwiek wjazd przeciwnika na twarz, nie kończy się dla niego dobrze
To jest w nim piękne, że w warunkach gwałtu na twojej drużynie jesteś w stanie się odnaleźć, bo ta maszyna jest do tego stworzona.

Zadymka jak dla mnie przesadzona, 240 uszkodzeń przy bardzo dobrej celności i dpm-ie na tym tierze cholernie boli, o czym się przekonuje grając lajtami. Platformę zrobiłem pod mobilność i dla mnie jest bardzo dobra, bo w dodatku z tymi 100mm pancerza masz przyzwoitą ochronę przeciwko haubicom, lajtom, 5 i 4 tierom

Gowika bardzo przyjemna do gry, zrobiłem sobie ją pod mobilność(mechanizm obrotu, wenta i turbo):
- alfa kosi, na każdym tierze czujesz jej moc
- celność bez zastrzeżeń, jedynie stabilizacja szwankuje, dlatego dopakowałem mechanizm obrotu
- interesujące opancerzenie doskonale sprawujące się na niższe tiery, gdzie wjeżdżasz ludziom na twarz
- brakuje hp na wysokie tiery, a pancerz przestaje działać. Ktoś kto mówi, że to jest OP nigdy nie grał na VII tedekach. Tutaj masz za mało hapeków by być jakkolwiek konkurencyjnym przy losowaniach +1 i +2. 1, 2 pestki i jesteś ogryzkiem

#wot
IdillaMZ - Kilana? Dla mnie monstrum, znakomita kontra wobec chorej BZ-176, taki bers...

źródło: shot_096

Pobierz
  • Odpowiedz