Wpis z mikrobloga

Muszę ogarnąć mapę zasadniczą, projektant zaznaczył mi zakres jaki jest mu potrzebny (~40 działek), zawsze jak składałem wniosek to wypisywałem ręcznie i wysyłałem do urzędu. Czy jest możliwość złożenie wniosku gdzie zaznaczę zakres jaki chce aby mi ogarneli?

Do urzędu próbuję się dodzwonić od jakiegoś czasu, a zaraz muszę wypisać wniosek.

#geodezja
  • 2
  • Odpowiedz
@Obiboq: Jeżeli umiesz to poprawnie zrobić to zadzwoń żeby podali maila na który przesłać wypełniony wniosek, jak są normalni to ogarną Ci to i zapłacisz jak będziesz odbierał, czasami jest to załatwiane na miejscu i nie musisz długo czekać, w sumie najlepiej tak zrobić, łopatologicznie Pan/Pani się spyta, gdzie jest inwestycja i zaznaczy odpowiedni bufor do Warunków Zabudowy (bo domyślam się że o to chodzi)
  • Odpowiedz
  • 0
Ogarnąłem już. Ale w tym starostwie już wcześniej załatwiałem mapę, to powiedzieli od razu, że mailowo nie akceptują wniosku tylko muszę wysłać listownie.
Wcześniej w innych starostwach nie miałem problemu, wypisywałem wniosek robiłem skan, wysyłali kwit do zapłaty i dostawałem mapkę.
  • Odpowiedz