Wpis z mikrobloga

Jak ja #!$%@? po ludzku tym chuopom współczuje. Wyjechali z kraju który nic im #!$%@? nigdy nie dał, tylko walił ciągle w ryj korupcją i układzikami oligarchów, a teraz nagle mają wracać i iść na przemielenie bo jaśnie pan Zełeński i inny #!$%@? Kliczko sobie tego życzą - ktoś w końcu musi bronić ich interesów.

Nic do #!$%@? pana dziwnego że się buntują. Będąc w tej samej sytuacji zrobiłbym identycznie to samo. Liczy się dobro moje, mojej rodziny i bliskich - a zapewnia je #!$%@?. A nie #!$%@? śmierć w gównie w imie pana polityka hatfu
#wojna #ukraina
  • 62
  • Odpowiedz
@Zoriuszka #!$%@?
To nie kraik afrykański ani am południowej, żeby mieli prawo tak myśleć

Ukraina ma złoża, ma atom, ma żyzna glebę. Myślę że można tam było naprawdę czysto i wygodnie żyć z potencjałem na jeszcze więcej, nie to co np. w Ugandzie albo śmiercionośnym Meksyku
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: dużo osób tego nie rozumie. Sam nie chciałbym ginąć za Polskę w zaszczanym i obsranym okopie, bo nie można z niego wyjść za potrzebą. Ze szczurami, przemoczony i wyziębiony. Siedzisz podczas warty, a tu dron zrzuca bombę i puf, nie żyjesz.
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: pokoj trzeba wywalczyc, Polska swoj wywalczyla, a ukraina o swoj walczyla widlami z dziecmi. Moze tak mialo byc i dopiero teraz jest pora na odkupienie w walce z terrorystyczna rosja
  • Odpowiedz
  • 245
pokoj trzeba wywalczyc, Polska swoj wywalczyla, a ukraina o swoj walczyla widlami z dziecmi. Moze tak mialo byc i dopiero teraz jest pora na odkupienie w walce z terrorystyczna rosja


@robertkk: No faktycznie wywalczyła w IIWŚ, radziliśmy sobie świetnie.
  • Odpowiedz
w obu Polska byla slaba, ale mielismy duzo silniejszych przeciwnikow. Gdybysmy wcale nie walczyli to juz dawno nie byloby Polski


@robertkk: Co nie zmienia faktu, że nic nie wywalczyła, padła szybko i istnieje tylko dzięki pomocy aliantów. Tak samo jak Ukraina istnieje teraz tylko dzięki pomocy zachodu.
Nie ma co romantyzować polskiego "wywalczania", bo to wywalczanie to przez ostatnie kilkaset lat seria sromotnych #!$%@?, część na własne życzenie.
  • Odpowiedz
@kazal: ale gdyby ukraina teraz nie walczyla jak polska kiedys, to by rosja juz ja zajela, i ukraina by nie istniala. Nie rozumiesz? Po co bronic czegos, kiedy ktos nie chce? Mialbys teraz Polske gdyby narod polski nie chcial?
  • Odpowiedz
  • 7
@To_ja_moze_pozamiatam: święta prawda, wiadomo kto tę wojnę zaczął i kto powinien za nią zdechnąć pod płotem. Nie zmienia to jednak moje opinii o tym iż potencjalnie zmuszanie tych chłopaków do śmierci w interesie którego nie popierają jest nieludzkie.
  • Odpowiedz