Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa wykopki zdziwione, że konfa jest za nie wysyłaniem kobiet na front xd czacie, że nie można uważać, że kobieta powinna siedzieć w domu i opiekować się dziećmi, a jednocześnie wysyłać je na front? To nie konfa jest nielogiczna, tylko lewica, która jest za równością, ale mająca ewidentnie w dupie, bardzo proste PRAWNE przykłady dyskryminacji mężczyzn, argumentując, jak konserwy, że kobiety siedzą w domu i opiekują się dziećmi. Dla konserw to będzie raj, jak mężczyźni wrócą z wojny, bo wtedy nie będzie już partnerskich relacji, równości w zatrudnieniu, tylko rządy twardej ręki chłopów. Trzeba zrozumieć, że po wojnie, mężczyźni będą pamiętać o tej niesprawiedliwości, jaką ich dotknęła
  • 8
  • Odpowiedz
Dla konserw to będzie raj, jak mężczyźni wrócą z wojny, bo wtedy nie będzie już partnerskich relacji, równości w zatrudnieniu, tylko rządy twardej ręki chłopów. Trzeba zrozumieć, że po wojnie, mężczyźni będą pamiętać o tej niesprawiedliwości, jaką ich dotknęła


#urojeniainceloidalne
  • Odpowiedz
@mewten: Konfa jest logiczna ale dla swoich. Wiedzą że ich elektorat to często albo sebki albo spermiarze myślący że jak zasypią księżną komplementami to ta odda im się bezwarunkowo. No chyba że przynosi pieniądze a jak przestanie być wartościowy to kopa bo tacy faceci nie szukają wartościowych kobiet z potencjałem intelektualnym, prokreacyjnym, itd.

Konfa skupia wokół siebie narodowych stulejarzy i innych białorycerzy. Kobietę trzeba zaspokajać i ubóstwiać a chłop ma popylać
  • Odpowiedz
  • 0
@pawel2044: to uważasz, że nic się zmieni, kiedy jedna płeć będzie oddawała, zdrowie i życie na froncie, a druga nie. UE dalej będzie wprowadzać projekty typu np reklamowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości 40 % kobiet w zarządach spółek i nikomu to nie będzie przeszkadzać? Ja zakładam coś w podobie białej rewolucji w Iranie. Nazywasz mnie incelem, z tym, że ja nie chcę takiej sytuacji, albo obowiązek dla każdej z płci, albo żadnej,
  • Odpowiedz
@Potworek69: dobre pytanie,
Nie wiem dobrym wyjściem jest zasypywanie komplementami kobiety z wysokim mniemaniem o sobie tzw. syndromem księżniczki kiedy ona wie że jest najlepsza i słyszy te same teksty od masy przeciętnych facetów
  • Odpowiedz