Wpis z mikrobloga

byłem ostatnio na rozmowie o prace w #cba i musze wam powiedzieć, że co za miernoty tam pracują to wy sobie nawet nie wyobrażacie xD
nie dziwię się że ten diabeł chce ich zamknąć xD
w samej poczekalni było do wybory 11 gazet do poczytania, 9 z nich szkalowało tuska, jedna Hołownię, a jedną był kwartalnik policyjny xD
#polityka
  • 10
  • Odpowiedz
@Ra-V-ek kiedy to bylo? Bo coś ciężko uwierzyć że po wielkiej rewolucji 15 października jakaś cząstka krwawego terroru Kaczystowskiego przetrwała w takich instytucjach a szczególnie jakieś materiały propagandowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Olek3366: dzień przed rozmową kolega z aktualnej roboty mi podesłał screen z tvn live że diabeł likwiduje cba xd
jak ich na rozmowie o to spytałem to powiedzieli żebym wiadommości podzielił przez 10, i dodatkowo sie zesrali że kolegom z pracy powiedziałem że ide do nich na rekrutacje xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Olek3366: wyobraź sobie że idziesz na rekrutacje do pracy jako specjalista, a chłop w trakcie chce cie zrekrutować do służb xD
po tym uznałem że nie chciał bym tam robić nawet jako cywilny specjalista xD
jak by ktoś sie zastanawiał to zarobki mają nikczemne i proces rekrutacji trwa w #!$%@? długo xD
nie warto i nie polecam xD
  • Odpowiedz