Wpis z mikrobloga

@Martenzyt_waleczny
Nie. Pisałem że nie będziesz zaniedbywał świadomie i że będzie to można zaniedbywaniem nazywać. Niejeden psiarz powie mi że ja mojego zaniedbywuje bo nie robię z nim 10km dziennie i nie karmie karmą za 30zl/kg. Ja z kolei nie uważam żeby był zaniedbywany choć najszczęśliwszym karelem też nie jest bo nie poluje ani nie ciągnie zaprzęgu.

No nic widzę że się nastawiłeś i decyzję dawno podjąłeś. Zostaje mi Tobie tylko życzyć
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: eh..
Nie wiem irytuje mnie jak ludzie tak mówią.
Obraza dla inteligencji, wystarczy być świadomym właśnie jaką to rasa, czym się charakteryzuje.
A na każdym kroku ludzie piszą niee, nie dasz rady

Bez sensu gadanie, w tym zalewie paplaniny mało wartościowych uwag co do tej rasy konkretnie, jakie doświadczenia ktoś miał itp
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny: a sprzedawca chyba mnie olał, pewnie coś mu się nie spodobało we mnie i nie sprzeda mi psa.
Zaskoczył mnie telefonem ale powiedziałem mu czego oczekuje i że miałem już kilka psow xd
Ale w sumie zapraszał aby zobaczyć te psy które ma
200km to dzień musiałbym poświęcić na taką wycieczkę.
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny
Dlatego ja ci nigdzie nie pisałem że nie dasz rady.
Pisalem że może być cholernie ciężko. Nie wiem jaką masz rękę do zwierząt. Ja całe życie przy zwierzakach robię i Karel to dla mnie jest po prostu coś wyjątkowego, bo dosłownie musiałem go udomówić. A też zanim go wziąłem myślałem że ez pz i na podobnej zasadzie zrezygnowałem z maliniaka i Karel będzie łatwiejszy.

Wszystko zależy. Tak długo jak jesteś pewien
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: dzięki za pisanie przepraszam że usunąłem jeden komentarz

Sprzedawca zadeklarować ze rodzice są spokojni, miał w planach miot zrobić taki właśnie dla rodziny, nie do służb.

Bardzo podoba mi się taki pies
Charakter też, właśnie o to chodzi żeby nie leżał całymi dniami tylko biegał, póki ja jestem aktywny to pies ma też się ruszać xd
  • Odpowiedz