Wpis z mikrobloga

  • 4
@Szinako: Koniasz jaki dumny, że jego obsranym kacapskim towarzyszom udało się zabić dzielnego człowieka. Dostaniecie w trollowni z tej okazji dodatkowy przydział kartoszków?
  • Odpowiedz
Koniasz jaki dumny, że jego obsranym kacapskim towarzyszom udało się zabić dzielnego człowieka. Dostaniecie w trollowni z tej okazji dodatkowy przydział kartoszków?


@JPRW: Oj, ale zabolało uderzenie w ukraińską propagandę, że aż znowu łeb podniosłeś xD. Nie jestem tobą, żeby mnie śmierć jakiegokolwiek człowieka cieszyła, a tym bardziej żołnierza strony zaatakowanej. Ale tego typu ataki delikatnie kłócą się z twoją propagandą, jak to Rosja wyłącznie atakuje cele cywilne.
  • Odpowiedz
@JPRW: Dobra, nie unoś się tak, tylko napisz coś o obronie niezdobytej Awdijiwki i gigantycznych przygotowanych wcześniej ukraińskich umocnieniach w tamtym rejonie. I poważnie, daj sobie na wstrzymanie, bo się znowu odpalasz niepotrzebnie, skąd w tobie tyle złości to się mogę tylko domyślać. Ale nie bój się, z tym odsyłaniem was do domu to jeszcze nic pewnego i najpewniej nic z tego nie wyjdzie (a szkoda).
  • Odpowiedz
  • 1
napisz coś o obronie niezdobytej Awdijiwki


@Szinako: Zaraz po tym jak napiszesz o błyskotliwej operacji likwidacji przyczółku pod Krynkami.

skąd w tobie tyle złości to się mogę tylko domyślać


@Szinako: To reakcja alergiczna na kontakt z kacapskim zwyrodnialstwem.

najpewniej nic z tego nie wyjdzie (a szkoda)


@Szinako: Dla ciebie na pewno. Pamiętam jak się napaliłeś, jak szczerbaty na suchary, że dorobisz sobie jako szmalcownik. Dla takiego ograniczonego intelektualnie degenerata
  • Odpowiedz