Wpis z mikrobloga

To jest sztuka umieścić paczkę w "paczkomacie tymczasowym" w centrum miasta, gdzie po drodze w promieniu pewnie 300m są inne paczkomaty, w promieniu 1km dodatkowo kilkanaście punktów odbioru inpost, po drodze jeszcze Carrefour.
Zamiast wrzucić na Odkrywców, to do paczkomatu na Jastrzębiej ;-)

https://www.google.com/maps/dir/51.0851795,17.0063384/Paczkomat+InPost,+Odkrywc%C3%B3w+22,+53-212+Wroc%C5%82aw/@51.0877009,16.9903791,16z/data=!4m9!4m8!1m0!1m5!1m1!1s0x470fc3dba6568743:0xc507a65f30041f7d!2m2!1d16.9851616!2d51.0888113!3e2?entry=ttu

#wroclaw #inpost
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@JestemKaspi: to raczej wygodny kurier, któremu czasem nie po drodze do pozostałych paczkomatów. Był już taki na Gądowie Małym co mając w promieniu 500m (dosłownie) 3-4 paczkomaty wywoził gdzieś daleko.
  • Odpowiedz
@bachus To i tak nic szczególnego bo koniec końców paczka trafiła do paczkomatu. Ja ostatnio zamawiałem kilka pierdół do jednego paczkomatu allegro. W sumie 3 paczki, zamówienie w piątek po południu i planowany czas dostawy na wtorek. Dwie pierwsze dotarły w różnych godzinach do różnych skrytek, ale luz choć można było to lepiej rozegrać pod względem logistycznym. Trzecia paczka nie dotarła, ale różne rzeczy się zdarzają. Wypadki, awarie aut, luzik nie miałem
Viking- - @bachus To i tak nic szczególnego bo koniec końców paczka trafiła do paczko...

źródło: temp_file3409235367037031045

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Viking-: sprawdź, czy nie poszło kurierem. Ostatnio też coś zamawiałem z dostawą do paczkomatu a to sam sprzedawca puścił kurierem na podany przy zamawianiu adres.
  • Odpowiedz
@bachus Wszystko się wyjaśniło i paczka dotarła ostatecznie w następny poniedziałek, ale awizo do paczkomatu mnie lekko zdziwiło. Szczególnie powtórne gdzie pierwszego nie było. Jeśli zaś kurier omyłkowo próbował dostarczyć na adres zamieszkania to nie podział nawet próby kontaktu.
  • Odpowiedz
@bachus: Dobry as nie powiem. Szczególnie, że po to zrobili ten paczkomat na Odkrywców żeby w końcu ludzie mieli bliżej. No, ale po co za trudno to zrobić i podumać.

Akurat obok tego paczkomatu na Okdryców to najbliższe są koło LIdla na Grabiszyńskiej a potem Carefour z tego co pamiętam. Tam pusto było jeśli chodzi o paczkomaty.

Generalnie weź go podpieprz ze dwa razy to się nauczy ogarniać.
  • Odpowiedz
  • 0
@bachus: A fakt są te dwa, ale pamiętam że coś z tym obok Tarasów kiedyś jakieś cyrki były i często był przepełniony mimo że duży.

O tym na BP to szczerze mówiąc zapomniałem. Natomiast to i tak rodzicom zamawiam i im najłatwiej teraz faktycznie na Odkrywców obok piekarni.

A co do infolinii i zgłoszeń to faktycznie z tym jest dramat niestety. Nie wiem czemu nie potrafią tego lepiej ogarnąć.
  • Odpowiedz