Wpis z mikrobloga

@Kapitalista777: nie jestem i nigdy nie byłem członkiem żadnej partii, obecna polityka Tuska w wielu ważnych kwestiach mi się nie podoba, ale głosowałem na jego koalicję, tylko dlatego, aby do władzy nie doszła prokremlowska partia szurów płaskoziemców z Konfy

a sensu mojego komentarza o grach dyplomatycznych i tak byś nie zrozumiał
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: "oddawanie czci i honoru" jako najzwyklejszy element gry dyplomatycznej między krajami to była prawdziwa sytuacja. Gdzie Hitler liczył na wspólny sojusz z Polską przeciw Sowietom

podobnie jak wieloletnia gra dyplomatyczna polegająca na traktowaniu przez zachodnich przywódców, znaczniej ważniejszych i potężniejszych niż Polska, Putina jako równorzędnego partnera, w nadziei że nie zacznie #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: dokładnie tym samym. Grą polityczną, w celu uzyskania określonych korzyści.
Taką samą jak np pląsy na spędach kościelnych. Myślisz że wierchuszka PiSu szczerze wierzy w chrześcijaństwo? Obudź się
spere - @Kapitalista777: dokładnie tym samym. Grą polityczną, w celu uzyskania określ...
  • Odpowiedz
@Kapitalista777
Nie chodzi o to, że powiedział, pisowski akrobato. Chodzi o robię zarzutu z normalnej wypowiedzi z czasów normalnych stosunków dyplomatycznych jako odpowiedzi na wypowiedzi z czasów wojny.

Tak więc przygłupem, partyjnym ciulem, można nazwać tu tylko ciebie.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777:

"Nasz człowiek w Warszawie" - tak o polskim premierze napisał w piątek jeden największych serwisów internetowych gazeta.ru.

- Równie dobrze można by powiedzieć odwrotnie - na to wskazywała atmosfera rozmów - o prezydencie Putinie: "nasz człowiek w Moskwie". Tyle samo by znaczyło - skomentował w wywiadzie Tusk.


Uwielbiam jak ładnie manipuluje się wypowiedziami.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Uzupełniając o pełny cytat:

Równie dobrze można by powiedzieć, na to wskazywała atmosfera rozmów, o prezydencie Putinie: nasz człowiek w Moskwie i to by znaczyło tyle samo, a równocześnie nic by nie znaczyło. Ja się bardzo cieszę, że Rosjanie bez chwili zastanowienia podjęli tą gotowość do poważnej rozmowy i uznaliśmy, że jedna prawda musi obowiązywać w relacjach polsko-rosyjskich. Jeśli pojawiają się problemy, ba, jest więcej problemów, gdzie jest różnica zdań,
  • Odpowiedz
@Kapitalista777
I ci politycy zerwali stosunki dyplomatyczne zaraz po dojściu do władzy, partyjny akrobatów? Albo może inaczej, zrobię fikołka tak jak ty. Czy ci politycy nie powiedzieli "przyjaciele Rosjanie"?

To znamienne, że partyjne fikołki na temat takich dyplomatycznych wypowiedzi robi pisowska propaganda i jej pożyteczni idioci.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Nie wiem, wiem za to kto manipuluje. Ale jak patrzę po wpisach to nawet mi się #!$%@? dyskutować z tobą nie chce. Za dużo czasu marnuję na wykopie na takich politycznie #!$%@?ętych, którzy ponad fakty przedkładają polityczne preferencje.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wink Cytat, który podałem, jest faktem.

Ale powiem ci więcej. Ten cytat, to nie jest nawet 1% win tamtych ludzi w ich stosunku do Rosji wtedy i później.

I to są fakty, z którymi nie możesz dyskutować.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: jak mówiłem - nie pojmiesz na czym polega gra polityczna, wizerunkiem, wypowiedziami, gestami

dlatego jesteś rozgrywany przez polityków, którym idealistycznie wierzysz

ja nie wierzę żadnemu politykowi, żadnemu

pomijam w ogóle, że - jak zacytował @Wink dokładną wypowiedź Tuska - nie jesteś w stanie odczytać dyskretnego szyderstwa w tamtych słowach Tuska, który jest biegły w takich gierkach słownych
  • Odpowiedz