Wpis z mikrobloga

PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM w Turcji nr 11 - tag do obserwowania lub czarnolistowania #przeszczepzwykopem - zapraszam do zapoznania się z poprzednimi wpisami na tagu, sa tam updaty mojego własnego przeszczepu, który miałem 5 miesięcy i 3 tygodnie temu. Sam pracuję w firmie, która zajmuje się medycyna estetyczna, w tym organizacja wyjazdów na przeszczep włosów.

Dla nowych osób - sam zrobiłem sobie przeszczep na początku listopada, pracuję w firmie, która zajmuje się medycyną estetyczną w Turcji. Zabraliśmy na przeszczep do Stambułu już grubo ponad 20 Wykopków.

Update mojego własnego przeszczepu włosów - dzień 177.

Za kilka dni minie dokładnie 6 miesięcy od mojego zabiegu, w związku z czym wrzucam mały update.

W międzyczasie dzięki @kkamilookk, @huskyskacz1, @sebbbbb, @PrynceBR za udział w ostatnich wyjazdach grupowych, było jak zwykle mega :-)

Co do mojej własnej głowy: zgodnie ze sztuką, po 6 miesiącach od zabiegu można spodziewać się około 60-70% całości efektu. Gdyby ktoś mi powiedział, że tak będzie wyglądał efekt końcowy, byłbym już usatysfakcjonowany. W porównaniu do tego co było, a co jest teraz, nie ma się się co dziwić. Czoło było bardzo wysokie, zakola spore, teraz zarosło. Jedyne co mnie zdziwiło to włosy, które są ciemniejsze. Grafty pobiera się z tyłu głowy, gdzie znajduje się strefa dawcza. Albo więc włosy z tyłu głowy były zwyczajnie ciemniejsze, albo jaśnieją mi końcówki włosów wraz ze wzrostem ich długości.

Największy wzrost zauważyłem osobiście między 4 a 5 miesiącem. Faza wzrostu zaczyna się od 3 miesiąca od zabiegu, natomiast u mnie wjechała na pełnej właśnie po około 4.

Obecnie nowe włosy pojawiają się głównie z tyłu głowy, z przodu również, natomiast w mniejszej ilości. Poprawia się zauważalnie gęstość. Włosy są coraz grubsze i bardziej miękkie. To dobry znak i pozytywnie wróży na przyszłość.

Nowo poznane osoby reagują zaskoczeniem na wieść o przeszczepie. Jak ktoś siedzi mocno w temacie to zorientuje się od razu, ale osoby niezwiązane z medycyną estetyczną nie są w stanie rozpoznać osoby po takim zabiegu.

Za niecałe 2 tygodnie kolejny Wykopowy wyjazd, kolejnych kilka zaplanowanych jest na wakacje. Jak chcesz się załapać z nami, ładuj na priv. Dla Wykopków promka, 2300-2700 euro plus bilety (700-2300zł) za wszystko.

Jeśli chcesz omówić swoja sprawę, zapraszam na priv, odpowiem na wszystkie pytania i posłużę doświadczeniem :-) nikt nie zrozumie faceta z łysieniem tak dobrze, jak inny facet, który sam przez to przechodził. Konsultacja to zawsze spoko sprawa, nawet jak nie zdecydujesz się jeszcze na przeszczep. Dowiesz się na czym stoisz i czy kwalifikujesz się do zabiegu z nami lub gdziekolwiek indziej.

Daty najbliższych zaplanowanych wyjazdów poniżej.

24.05-26.05.2024r.

14.06-16.06.2024r.

21.06-23.03.2024r.,

28.06-30.06.2024r.

12.07-14.07.2024r.

26.07-28.07.2024r.

09.08-11.08.2024r.

#przeszczepwlosow #przeszczep #lysienie #zakola #finasteryd #minoxidil #looksmaxing #turcja #podrozujzwykopem #wlosy
Mrukszachowy - PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKOPEM w Turcji nr 11 - tag do obserwowania lub c...

źródło: 6mscniecale

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Mrukszachowy dobra dobra, a ile jest z tym #!$%@?? Mam problemy z regularnym używaniem tych wcierek.. wręcz - nienawidzę tego
Co wtedy? Przeszczep do kosza?
Obiło mi się o uszy ze trzeba się z tym obchodzić jak z jajkiem i regularnie nawozić xD
  • Odpowiedz
@Mrukszachowy:

- jak to wyglada z tyłu? tzn. czy widać skąd były pobrane włosy?

-jak zabezpieczacie uczestnikow na wypadek jakis powiklan w turcji? Turcja nie jest w UE, więc co z ubezpieczeniem zdrowotnym?
  • Odpowiedz
  • 5
@kajak98: Finasteryd to temat rzeka, który powraca za każdym razem. Sprawa jest mocno indywidualna, bo nie każdy może brać fina, niektórzy odczuwają od razu skutki uboczne typu ból jąder czy znaczny spadek libido, za to u innych działa super i nie ma żadnych przeciwwskazań. Finasteryd ma w dużym skrócie utrzymać na głowie pozostałe "oryginalne" włosy, tzn. te, które miałeś na głowie przed przeszczepem. Jeśli łysienie postępuje, możesz rozważyć fina lub inne,
  • Odpowiedz
  • 0
@BardzoDobrzeSieStalo: Nie ma blizn. Nie wiem jak to wytłumaczyć dokładnie, po prostu jak zobaczysz 500 przeszczepów na żywo to zauważysz. To tak jak przy kupowaniu samochodu, jakiś fachura od razu zauważy, że "blacha była robiona", a ktoś, kto nie siedzi w temacie, nigdy nie zwróci na to uwagi.

@SzalonyOgorek Nie za bardzo rozumiem o czym mówisz, na głowie nie ma już żadnych ranek.

@sqrvol Nie ma górnej granicy, można liczyć z
Mrukszachowy - @BardzoDobrzeSieStalo: Nie ma blizn. Nie wiem jak to wytłumaczyć dokła...

źródło: IMG_3880

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Wykastro: Musiałbyś odezwać się na priv, podesłać fotki włosów (przód głowy/ tył głowy / góra / bok). Twarz możesz sobie zamazać jak chcesz, byle było widać włosy. Omówimy z kliniką co i jak i dostaniesz konkretną analizę w swojej sprawie, plan działania, wycenę, szacowaną liczbę graftów itd. Później dogadamy terminy, lotnisko itd. Zazwyczaj lecimy z Warszawy, ale bezpośrednie loty są też z Krakowa. Jak jesteś z zachodniej Polski to można rozważyć
  • Odpowiedz
  • 0
@Mrukszachowy ale bez fina jest duze prawdopodobieństwo że ci wypadną te włosy co ci przeszczepili. Widziałem na YouTube kilka filmów ze goście ołysieli 2x bo fina nie brali, wypowiadał sie nawet chirurg plastyczny że to nie włosy sa poddane na wypadanie na górze tylko miejsca w które są aplikowane i ma to sens wg mnie.
  • Odpowiedz
@kajak98: @Mrukszachowy

Jeśli łysienie postępuje, możesz rozważyć fina lub inne, mniej obciążające substancje typu biotyna lub inne naturalne specyfiki.


Miras do kurły o czym ty piszesz? Jeśli łysienie postępuje to należy brać fina i koniec. Żadne naturalne specyfiki NIE zadziałają!

Biotynę itp specyfiki można brać jako dodatki ale bez fina włosy i tak polecą.

Jeśli komuś fin nie służy to można zmniejszyć dawkę (albo spróbować duta). Albo można brać fina w
  • Odpowiedz
@Mrukszachowy: odniosę się do paru komentarzy, bo niestety zbyt pięknie przedstawiasz te przeszczepy, choć posiadasz większą wiedzę niż typowy "konsultant przeszczepów". Przeciętny mirek może odnieść wrażenie, że finasteryd jest optional a przeszczep permanentnie rozwiązuje problem łysienia androgenowego.

Finasteryd ma w dużym skrócie utrzymać na głowie pozostałe "oryginalne" włosy, tzn. te, które miałeś na głowie przed przeszczepem.

Jeśli od kilku lat nie zauważyłeś różnicy na głowie, możesz spróbować nie brać i obserwować
  • Odpowiedz