Wpis z mikrobloga

Kurna, czemu nieraz w tym kraju to jak w stadzie małp. Dwie sytuacje z wczoraj:

1 - Jest auto, co czesto parkuje na srodku w hali garażowej u mnie w bloku, poza miejscem postojowym. No i wczoraj tak się złożyło jak wychodziłem ze swojego (które minutę wcześniej postawiłem), to podjechał ten samochód i się postawił. Więc poczekałem jak ten człowiek będzie wychodził i mówię, że tu nie można stawiać. A on się popatrzył na mnie i "No i co z tego?" xD Po czym mój różowy do niego, że stwarza zagrożenie i utrudnia wjazd/wyjazd innym pojazdom. A on klasycznie "Dobra, nie przesadzajmy, ja zawsze tylko na chwile" (szkoda, że ta chwila czasem trwa zazwyczaj kilka godzin).

2 - Jechaliśmy wieczorem z różowym z rowerami pociągiem KM z #warszawa do #polskapowiatowa. Pociąg za*ebany ludźmi. Weszliśmy do przedziału dla rowerów. Widzimy, że 3 rowery wiszą, więc jeszcze 3 wieszaki wolne. Ale siedzi jakis typ z rowerem niepowieszonym. Więc różowy do niego podeszła i grzecznie poprosiła, czy mógłby rower powiesić. Typ twardo, że nie xD No to się spytała czemu, a typ, że on to ma drogi rower i nie chce se porysować felgi w kole xD No to powiedziałem tam z oddali, że my jak stoimy z rowerami w przejściu, to blokujemy to przejście dla osób, które są bez rowerów, a dodatkowo regulamin przewozu mówi, że rower trzeba tak ustawić, żeby nie przeszkadzał, czyli w takim wypadku trzeba go powiesić. No i typek się zagotował i mówi, żebym regulamin to se wsadził xD Powiedziałem tylko "spokój tam", a on w końcu wziął ten swój rower i poszedł w przejście. Dalej nie kontynuowałem już tematu.

Ehhh kurna jeszcze dzikie ludzie w tym kraju. W Polsce jak w lesie

#patologiazmiasta #wpolscejakwlesie #polacyrobacy #patologia #polakirobaki #zalesie
grzemiak - Kurna, czemu nieraz w tym kraju to jak w stadzie małp. Dwie sytuacje z wcz...

źródło: in-poland-how-in-forest-angielski-z-tuskiem-w-polsce-jak-w-lesie

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@haabero: czy to nie ulica Cetysowny na Mokotowie? Zajebiste osiedle bez miejsc parkingowych dla kogoś kto przyjedzie tam cos załatwić a nie ma znajomego ktory wpusci go za bramę
  • Odpowiedz
@grzemiak: Jak ma być dobrze jak mandat za nieprawidłowe parkowanie jest mniejszy niż kara za jazdę bez biletu. Buraków jest niestety dużo. Też nie lubię wieszać roweru na tych wieszakach, raz mi uszkodził przerzutke, ale po prostu nie wsiadam do rowerowego. Poza tym uważam że zawsze trzeba być po prostu jak najmniej uciążliwym dla innych.
  • Odpowiedz
tam głównie biznes oparty na mieszkancach


@haabero: Tak, ponieważ inne biznesy szybko upadały. Więc nie będzie tam nigdy np. super fajnego klubu, czy restauracji tylko co najwyżej jakieś średniaki. Kto wie, może tramwaj trochę pomoże.
  • Odpowiedz