Wpis z mikrobloga

@Retoryk: Nie wiem czy są bolączki, ale nawet jeśli, to sraj na nie, To się kupuje sercem a nie rozumem. Ja bym brał. Będziesz się martwił później.
A samo GLC całkiem wygodne. Żona ma 400e i daje radę, jako auto drugiego wyboru ;) Jakby mieć do tego V8 to jest ideał.
  • Odpowiedz
To się kupuje sercem a nie rozumem.


@piotrow: @Retoryk Gówno prawda, samochód trzeba kupować z głową na karku a nie w dupie. Prawda jest taka, że w większości kupujecie auta które wam służą jedynie do masturbacji przed swoimi znajomymi bo i tak nie jesteście w stanie wykorzystać ich potencjału i przepłacacie za wszystko od kupna po ubezpieczenie.
  • Odpowiedz
@AustralianV8: Czego ja się mogłem spodziewać po jakimś imbecylu mającym V8 w swoim nicku ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie jest żadna miłość do motoryzacji i skończ pisać farmazony którymi sobie usprawiedliwiacie pewne rzeczy. Nie pisząc o tym, że zachowujesz się jak typowy właściciel jakiego audi lub bmw kiedy ktoś mu powie, że jego auto nie jest takie fajne.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: dlaczego niby samochód trzeba kupować z głową na karku? Dlaczego każdy ma jeździć rodzinną Skodą, bo to jest rozsądne?
Jeżeli ktoś w ogóle rozważa kupno AMG to z pewnością nie stawia go w kontrze do rozsądnego samochodu, a przy zakupie nie kieruje się tylko rozsądkiem. Jeżeli kogoś stać żeby przepłacać, bo po prostu chce mieć taki samochód, to dlaczego nie?
  • Odpowiedz
@piotrow:

Dlaczego każdy ma jeździć rodzinną Skodą, bo to jest rozsądne?

1. Przestańcie sobie dodawać, absolutnie nigdzie nie napisałem iż każdy ma jeździć ''rodzinną skodą'' wręcz przeciwne, swoją drogą twoja wypowiedź brzmi jakby jeżdżenie nawet tą skodą rodzinną to był jakiś przytyk i właśnie z tym mam największy problem w tej kwestii. Ci k#rw@ pseudo miłośnicy motoryzacji którzy są tak naprawdę motoryzacyjnymi dresiarzami śmiejący się z tego, że ktoś sobie kupić
  • Odpowiedz
  • 1
@piotrow: auto dla partnerki, którym sam się chce czasem pobawić, żadne z moich aut nie było kupione rozumem od dobrych paru lat, ale tu jednak w grę wchodzi bezpieczeństwo bliskiej osoby. Dzięki za opinię, teraz pozostaje wynająć tego stworka na kilka dni i się z nim zaprzyjaźnić, nie ukrywam że mercedes ma najlepiej brzmiące niemieckie v8 i to główny argument z mojej strony (ʘʘ)
  • Odpowiedz
miał ktoś może do czynienia z GLC 63 AMG (przedlift z v8)?


@Retoryk: chłopie, tutaj jest klub wzajemnej adoracji względem Dacii albo Renault ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie szukaj tutaj wiedzy dot. v8 MB. szukaj na grupach fb dot. tego modelu
  • Odpowiedz
  • 1
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: ja go raczej kupię, chyba że coś mi się bardzo nie spodoba, bo w tym segmencie nie ma zbytnio konkurencji. Macan ma awaryjne 2.9 (ten z v8 źle się zestarzał), stelvio quadrifoglio byłoby idealne ale nie ma wentylowanych siedzeń, więc dyskwalifikacja.
  • Odpowiedz
@Retoryk miałem to GLC, jeździła nim moja druga połówka i była zadowolona. Ale z drugiej strony jej znajoma ma Jaguara F-Pace SVR i nie dość że piękny dźwięk to wydaje mi się że bardziej kobiece auto niż GLC w AMG.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzeCzes: jag odpada, nie podobają nam się wytwory jaga po 2000r, poza tym awaryjność i słabe skrzynie, ale dzięki:) a super kobiece ni3 musi być, też czasem pojeżdżę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@CzeCzes: żeś nam tu zasiał niepewność, partnerce z kolei bardzo podchodzi środek tego jaga, z zewnątrz mniej, ale chyba wypożyczymy oba :) dzięki!
  • Odpowiedz
@Retoryk no w sumie się nie dziwię v bo środek w tym GLC już trochę wieje starością a ten Jaguara jest bardziej na czasie. Ale wypożyczenie przed zakupem to zawsze dobry kierunek. Jeszcze bym kilka opcji aut mógł wam podrzucić ale już nie chcę mieszać😅
  • Odpowiedz