Wpis z mikrobloga

Kupiłem Questa 3 głównie pod kilka gierek i z ciekawości a skończyło się na tym że chyba nic nie wycisnęło ze mnie tyle potu ile ten headset a nie udało mi się ukończyć Alyx xD
Nawet Ring Fit Adventures na #nintendoswitch nie ma podejścia w kwestii treningu na chacie, po pierwszej sesji z Pistol Whip miałem zakwasy a gierki take jak Less Mills czy Thrill of the Fight wyciągają ze mnie pot lepiej niż siłownia. #!$%@? xD
#vr #oculus #quest3 #quest2
  • 7
  • Odpowiedz
@Qiudo Żonka w Beat Sabber się rozgrzewa do rozciągania, ja w Eleven Table Tennis też wylewam poty jak się wkręcę i chce mocno wygrać :D Pistol Whip na nogi jest kozackie.
  • Odpowiedz
  • 0
@BobekNierobek: mam BoboVr, nie chciałem brać trójki z wentylatorem bo ponoć strasznie od tego oczy schną, a że noszę szkła kontaktowe to już w ogóle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qiudo: Miałem na myśli jakiś taki biurkowy. Ja przeszedłem HL:Alyx na siedząco. Bez wentylatora dmuchającego na ryj już po 5 minutach robiło mi się słabo. Z wentylatorem dawałem rade 30 minutowe sesje.
  • Odpowiedz
@Qiudo: Jeżeli chcesz ekstremum polecam Dragon Fist: VR Kung Fu najlepiej w multiplayer co jakiś czas się zbierami na VRkadia na wspólne naparzanie się po mordach :)
  • Odpowiedz