Wpis z mikrobloga

#technologia #gry #cs2 #fps Witam mam problem z klatkami w cs2 zainwestowałem prawie 4k w grafikę, żeby przesiąść się z RTX2060 na Radeona RX7900XT
zauważyłem wzrost raptem o jakieś 50fps względem RTX co przekłada się na średnio 240fps
Kombinowałem już z wieloma rzeczami, reinstal systemu reinstal CS, optymalizowanie w aplikacji, natomiast AMD Software natomiast średnia ilośc fps cały czas utrzymuje się na poziomie około 240/250 fps
Procek na jakim operuję, to i7 12700KF, więc nie jest najgorzej i wydaje mi się, że ilość klatek powinna spokojnie przekraczać około 400fps
Dodatkowo informacje o fps z AMD software ma się nijak do rzeczywistych ilości fps w grze.
Czy ktoś operuje na podobnym sprzęcie i mógłby mi podesłać swoje osiągi w celu porównania, bo nie wiem czy inwestować w AMD Ryzen 7 7700X razem z płytą główną
Chlodwik - #technologia #gry #cs2 #fps Witam mam problem z klatkami w cs2 zainwestowa...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Chlodwik: masz 14700k jesy wydajniejszy od amd i plyta ta sama co 12700k
Jesli masz monitor 240hz to nie potrzebujesz 240fpsni wiecej a dokladnie 238fps plus g-synch. Po co vi wiecej fps? Roznica bedzie tylko w ms. Opoznienie przy 240hz wynosi 4.1ms a przy 500fps 2ms. Roznica znikoma. Wieksza roznica jest w input lagu miedzy monitorami z g synchem a free synchem od amd
KOXsu - @Chlodwik: masz 14700k jesy wydajniejszy od amd i plyta ta sama co 12700k 
Je...

źródło: 1000000860

Pobierz
  • Odpowiedz