Wpis z mikrobloga

@mathix: warto nadmienić, że policja w Gdańsku chyba jedyna w Europie suszy nawet w nocy. Czy to obwodnica, czy Grunwaldzka, czy już droga szybkiego ruchu.

I nie, nie robią tego w celu bezpieczeństwa. Robią właśnie w tym stylu- zajęcie pasa drogowego (bez włączonych kogutów popełniają przestępstwo, warto zrobić zdjęcia numerów rejestracyjnych bądź nawet wyaudytować panów osobiście co właściwie oni robią i na jakiej podstawie prawnej), bądź też ustawiają się z partyzanta
  • Odpowiedz
@Zly_On: i co z tego zrobienia zdjęcia? policjant ma prawo do pouczenia, poucza kolege i na tym sie kończy. W tym kraju nigdy nie było równości na lini rząd-obywatele a co dopiero policja-obywatel
  • Odpowiedz
@Zly_On: Przepisy wprowadzone przez PiS pozwalają policji przy prowadzeniu kontroli ruchu drogowego bez kogutów wszędzie gdzie nie spowoduje to zagrożenia xD Także dopóki nikt w nich nie wjedzie albo nie zrobi afery to jest git.
  • Odpowiedz
@mathix: darmowy pionek do skrócenia o nogi i głupi łeb. Ludzie to debile
Za jakąś parszywa wypłatę chłop ryzykuje trumna. Hak z nim poszedł pracować do policji to bystry nie jest
  • Odpowiedz
@mathix: XDDDD, a faktycznie przejeżdżałem obok nich dzisiaj, ale stał przed nimi jakiś merol i myślałem że go poprostu zhaltowali na środku drogi
  • Odpowiedz
@Mikster: u mnie w mieście na rozbiegowym pasie potrafią stać... Więc korzystając z niego możesz się zdziwić, że jest o 1/3 krótszy. Pisałem do komendy - i dokładnie jak mówisz, wg nich nie sprawia to zagrożenia więc mogą... Dramat takie przepisy i takie stawianie.

Do tego miejsce gdzie to robią to nawet jakby ktoś jechał 120 zamiast 70 to zagrożenie stwarzają tam tylko oni stojąc...
  • Odpowiedz
@mathix: nie przyjmować mandatu i #!$%@? ich z Art.231 KK to się barany szybko opamiętają, a takiej nagonki na mandaty jak teraz w całej Polsce to dawno nie było...
  • Odpowiedz