Wpis z mikrobloga

  • 1
@Just_Jump jeseli nie ma zadnego konta, to niech zalozy podstawowy rachunek platniczy, w kazdym banku bedzie za darmo i wyplaty w oddziale za darmo plus karta platnicza bez warunkowo za darmo.
  • Odpowiedz
@f0ku5 jestem pracownikiem i polecam je również moim klientom firmowym. W ostatniej edycji Złotego Bankiera nasze konto zajęło 3. miejsce, także nie tylko ja mam dobrą opinię o rachunku. I ja wiem czy tak nachalnie, ktoś się pyta to odpowiadam dodając link do głównej strony ze szczegółami. Minimalna emerytura wynosi niecałe 1 500 zł (podejrzewam, że mama OPa ma wyższą). Konto jest wtedy darmowe + dwie korzyści (m.in. wypłata ze wszystkich bankomatów
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_banku: ja też znam Wasze produkty z własnego doświadczenia i największemu wrogowi bym ich nie polecił :) Nie ma bardziej zabugowanej apki i strony www niż Wasza. Jesteście jedynym bankiem w Polsce, który pobiera prowizję od wpłat we wpłatomatach w oddziałach banku zmuszając ludzi do stania w kolejkach do kas.
Gdzie wpłaty blikiem wprowadzone 4 lata temu do TOiP?
  • Odpowiedz
@f0ku5 o jakich bug’ach konkretnie piszesz? Korzystam na codzień i nie mam uwag. Bardzo sporadycznie zawiesza się logowanie faceID, nie częściej niż u konkurencji. Czasem faktycznie zdarzają się przerwy techniczne w godzinach nocnych. Przelewy normalnie chodzą, skanowanie faktur chodzi, logowanie do profilu zaufanego itd.
Co do wpłatomatów to jako Alior nie mamy „własnych” bankomatów tylko przy oddziałach są Euronety, stąd prowizja 0,2% przy naszych oddziałach. Darmowa jest wpłata/wypłata w oddziale (złotówek oraz
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_banku: uwierz mi, że wiem kto ma jakie bankomaty. Można powiedzieć, że jestem z branży. I przyznasz chyba, że jesteście jedynym bankiem w Polsce, który nie ma darmowego dostępu do żadnych wpłatomatow ;)
Wpłaty BLIK miały być już u Was 4 lata temu, raczej nie ma już co czekać.
Co do bugów, pierwszy przykład z brzegu - spróbuj w apce mobilnej zrobić zlecenie stałe na kwotę przekraczającą ilość dostępnych środków w
  • Odpowiedz
@f0ku5 nie wiem czy jedynym, nie śledziłem wszystkich TOiP - wiem, że największe banki mają swoje wpłatomaty, a banki internetowe nie mają oddziałów. Co do zlecenia stałego to zrobiłem na to zgłoszenie - dam znać jak coś z tym zrobią. Jak masz jeszcze jakieś sugestie to pisz na PW lub na mój mail Bartosz.Chorazewicz@Alior.pl - osobiście nie korzystam ze zleceń stałych i nie miałem o tym wiedzy. Także chętnie pomogę dostosować appkę
  • Odpowiedz
@f0ku5 rozumiem, każdy ma inne potrzeby. Natomiast bardziej z wpłatomatów korzystają jednak klienci firmowi. I za np. 10 zł/mc przy rachunku 4x4 są nielimitowane wpłaty we wszystkich wpłatomatach Euronet i PlanetCash.
Wszystkiego dobrego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Bartosz_z_banku skoro widze ze pracownik banku, to naprawcie prosze wkoncu informacje kiedy bedzie przerwa techniczna. mam wycofane zgody marketingowe i za kazdym razem jak na iphone dostane powiadomienie z aplikacji ze bedzie jakas przerwa i wejde zeby zobaczyc kiedy, to mnie przekierowuje do ofert gdzie jest informacja ze musze wyrazic zgody marketingowe :)
  • Odpowiedz