Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieszkam w kraju gdzie nie mam dostepu do wiekszosci stron, ktorych uzywam na co dzien. Uzywam VPN, ale niestety ze wzgledu na to, ze napotykam sie na ogromna ilosc captcha, cloudflare anti ddos itp., jest to dla mnie frustrujace doswiadczenie. Jak temu najlepiej zaradzic? Kupic VPN z dedykowanym IP? Wynajac VPS i postawic sobie na nim wlasny VPN? A moze w ogole wchodzic na te strony przez przegladarke na tym VPS obslugiwanym przez zdalny pulpit?

#vpn #internet #siecikomputerowe #komputery #informatyka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim

napotykam sie na ogromna ilosc captcha, cloudflare anti ddos itp., jest to dla mnie frustrujace doswiadczenie

To normalne w sytuacji, gdy z jednego adresu IP korzysta wielu użytkowników, z których niektórzy wykonują czynności, które skutkują koniecznością wielu weryfikacji "żem nie robot". Przy pewnym natężeniu tego typu ruchu adres IP jest identyfikowany jako "podejrzany", czego efektem jest pojawianie się bardziej wymagających i częstszych weryfikacji za pomocą captcha. Rozwiązaniem jest własny serwer VPN,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: możesz kupić sobie VM z dedykowanym IP w np. takim OVH i zrobić swojego VPNa, wtedy powinno być ok. Captche widzisz dlatego że z tego samego IP korzysta wielu użytkowników, więc mając dedykowany IP nie będzie tego problemu.
  • Odpowiedz