Wpis z mikrobloga

  • 0
@irik dzięki. Samochód nie jedzie, a chcę się go pozbyć, dostać wszystkie potrzebne kwity + więcej niż 200 zł bo "panie a laweta też kosztuje"
  • Odpowiedz
@kogut_20: masz kartę pojadu ? Ja jak robiłem taki sam manewr jak ty zapomniałem jej. A #!$%@? laweciaż naciągnił mnie na 20zl przez tą czerwoną książeczkę. A wcale nie potrzebował jej.

Ale to kilka lat temu. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wolnyityle mam kartę pojazdu i dowód, największy problem jest taki, że mam też 2 komplety kół i nie wiem czy jak je zostawię w bagażniku to będą je chcieli zabrać czy niekoniecznie
  • Odpowiedz
@kogut_20: a przypomniało mi się zadzwoniłem po firmę z Chorzowa zeby szybko to załatwić bo blisko ale laweta przyjechała z Pszczyny spóźniona godzinę i 500zl miałem dostać za zlomowanie z tego podatku a skroił mnie dodatkowo 20zl #!$%@?.
  • Odpowiedz
@kogut_20: Dzwoń do Olmet.pl - kilka firm chciało zarobić, a ta jedynie uczciwie wypłaciła tyle ile powinna czyli ok 650zł za małe Polo. A koła wyjmij i sprzedaj osobno na OLX - za same stalówki w średnim stanie dostaniesz 100zł (w dobrym 200zł), a na złomie połowę tego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Peter_Mountain nic nie dostanę akurat za te koła, bo stoi na stalowych letnich, a te w bagażniku to alumy letnie z czego jedna się do niczego nie nadaje. Po prostu wątpię, żeby ktoś chciał kupić 3 dobre koła. Ale dzięki za polecenie firmy.
  • Odpowiedz
@kogut_20: część kwitów dostajesz od laweciarza na miejscu, część wysyłają pocztą. z moim gruzem był lekki problem, bo miał urwane koło, ale dało radę go podciągnąć. dostałem 850 ziko. solidna firma i polecam, znana jest zresztą z tego słynnego programu Złomowisko na Discovery. luknij tu choćby, może dostaniesz coś ekstra za alumy: https://www.youtube.com/watch?v=mE75DSQQUZI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@breskali nie chcę się bawić w części. Na sprzedaż mam tylko jeden komplet kół (bo obecnie mam 3 do jednego auta, więc na jednych stoi, z jednym w bagażniku pojedzie na złom) i radio wyjąłem, bo jest też trochę warte.
  • Odpowiedz
@kogut_20 ...Olmet Chorzów - mają swoją lawetę ale zależy od terminów.
Ewentualnie wynajmuje lawetę samemu +-200zl.
Olmet na cennik na stronie ile płacą i na jakich zasadach.
Jak zawieziesz im auto to wszystkie papiery załatwiasz na miejscu od ręki i do widzenia.
  • Odpowiedz