Wpis z mikrobloga

@officer_K: To kiedy kuce idą w kamasze? Ja tam jestem za stary i mam uregulowaną służbę wojskową. To młode kuce będą biegać po poligonie dla Sławka xD
  • Odpowiedz
  • 164
To młode kuce będą biegać po poligonie dla Sławka xD


@Jariii: przy okazji krzycząc, że "k0nfederacja to jedyna partia dbająca o interes mężczyzn" xD to jest sekta!
  • Odpowiedz
  • 5
Mnie najbardziej rozśmiesza, że sam Sławek nie chce iść do woja. Młody chłopak i już kaleką xD


@Jariii: to jest guru! On ma wspierać sekciarzy dobrym słowem z tiktoka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sekta to zaakceptuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@officer_K: K0nfa to jest największy #!$%@? scam na jaki może się naciąć młody chłop. Odnośnie Lewicy nikt nie ma złudzeń że zrobi cokolwiek dla faceta, ale K0nfa jawnie wyciera sobie prawami mężczyzn mordę, jeszcze bezczelnie się śmieje że to wszystko dla beki a przygłupy łapią tę ślinę w zęby xD
  • Odpowiedz
@officer_K:

Dziwię się tylko przegrywom, którzy nabierają się na ich populistyczne #!$%@? o "partii działającej w interesie mężczyzn"


Tu chyba chodzi, że overall nie masz żadnej partii działającej w interesie mężczyzn. A w skrajnej prawicy mężczyźni mają lepiej niż w skrajnej lewicy. W przypadku wojny i tak mężczyźni #!$%@?ą na front. Chyba żadna partia nie mówi nic o tym by kobiety też musiały walczyć, bądź by mężczyźni nie musieli. I pomimo
  • Odpowiedz
@officer_K: Mentzen to partię pomylił, powinien się zapisać do Ruchu Narodowego. Nowa Nadzieja bo miała być partią wolnościową. Gość zniszczył pierwotne założenia Nowej Nadziei czy wcześniej Korwinowskich tworów.
  • Odpowiedz