Wpis z mikrobloga

Przychodzi syn ze szkoły:

- Tato, pani od matematyki chce się z tobą spotkać.
- A co się stało?
- Ona mnie pyta ile jest 7 razy 9. Odpowiadam, że 63. Ona mnie pyta ile jest 9 razy 7. Odpowiedziałem: Do #!$%@?, co za różnica?
- Rzeczywiście, co za różnica... Dobrze, zajdę do niej.

Następnego dnia syn znowu wraca ze szkoły:

-Tato, byłeś już w szkole?
- Jeszcze nie.
- Jak pójdziesz, zajrzyj jeszcze do WF-isty.
- Po co?
- W trakcie gimnastyki kazał mi podnieść lewą rękę. Podniosłem. Potem prawą. Podniosłem. Potem poprosił podnieść lewą nogę. Podniosłem. A teraz - mówi - podnieś i prawą nogę. Ja mu na to: Co, mam na #!$%@? stanąć?
- No tak, rzeczywiście... Dobrze, zajdę i do niego.

Kolejnego dnia syn znowu wraca ze szkoły:

- Tato, byłeś już w szkole?
- Jeszcze nie.
- To już nie chodź. Wyrzucili mnie.
- Co ty mówisz? Dlaczego?
- Wezwali mnie do dyrektora, wchodzę do gabinetu, a tam siedzi nauczycielka matematyki, WF-ista i pani od polskiego...


PS Jeśli chcecie być na bieżąco z żartami, to polecam dodać mój tag #zartyjanusza do ulubionych.
PPS Jeśli chcecie się podzielić jakimś żartem, to piszcie PW.
PPPS Mam prośbę do was, zostały mi dwa dni do tego, abym uzbierał cały tysiąc na ten miesiąc, więc chciałbym was prosić, czy ktoś byłby w stanie dorzucić grosza na uzbieranie sumy - ZRZUTKA

#suchar #pasjonaciubogiegozartu
  • 7
  • Odpowiedz
  • 10
@hacerking: Aż sobie sprawdzę jedną rzecz - czy żart o wykopkach, który wrzucę 2 godziny po dodaniu wpisu, to czy nadal ma szansę zebrać więcej plusów xd

Wiecie dlaczego wykopek się nie myje?

  • Odpowiedz
@hacerking: podobny #suchar z dawnych lat:
- dzieci, ściany w naszej klasie są już stare i brudne i trzeba je przemalować, na jaki kolor byście je przemalowali?
zgłasza się Małgosia:
- ja to proszę pani bym pomalowała na niebiesko
- dobrze Małgosiu, bardzo dobry pomysł, czy ktoś jeszcze ma inne propozycje?
zgłasza się Pawełek
- ja bym pomalował na żółto
- dobrze Pawełku, to też niezły pomysł
nagle zgłasza się Jasiu
  • Odpowiedz