Wpis z mikrobloga

@AndrzejBabinicz: i tu jest zawarty caly blackpiil w jednym memie. Nieprzystojny to niemezczyzna dla kobiet. Stad stwierdzenie, ze "wszyscy faceci to swinie". Jesli kobiety faktycznie maja ludzkie uczucia to powinnismy zobaczyc juz pierwsze zalamki psychiczne tych, ktore sa traktowanie jak smieci przez swoich przystojniakow-toksykow Jesli tak sie nie stanie to kobiety to boty i zyjemy w symulacji.
  • Odpowiedz
skąd stwierdzenie, że kobiety nie mają ludzkich uczuć


@AlienFromWenus: Bo nie mają?

jak to faceci prędzej nie mają nic wspólnego z człowieczeństwem?


@AlienFromWenus: Z dziwnego powodu najpopularniejsi pisarze dotykają tematów zakrawających o poświęcenie, metafizyczne pojęcie prawdy, kreowanie dobrostanu czy przynajmniej tematów przygody, podróży i rozwiązywania konfliktów.
W przypadku kobiet najpopularniejsze dzieła dotyczą zwierzęcego ruchania (często z motywem gwałtu, który stanowi fantazję kobiet o byciu całkowicie bierną wobec silniejszego mężczyzny) ubranego
  • Odpowiedz
Bo nie mają?


@Eteres:

Brak dowodu tylko pytanie retoryczne czyli brak argumentów, ino zwykłe obrażanie kobiet dla samego spustu frustracji xD

: Z dziwnego powodu najpopularniejsi pisarze dotykają tematów


@Eteres:

A tutaj już mamy elaborat, że faceci rzekomo uczucia mają. Jak zwykle, farmazony mające potwierdzić tezę.

Mój komentarz nie różnił się od tego wyżej tylko płcie zamieniłam ale jak zwykle musi się trafić jakiś wykopek, który zamiast przyznać mi rację
  • Odpowiedz