Wpis z mikrobloga

Czytając o tych wszystkich nowych podwyżkach, opłatach, dofinansowywaniu wiecznie nienażartych deweloperów i flipperów, majstrowaniu przy atomie i CPK, i legendarnym już "zaciskaniu pasa", nie wróżę dobrze koalicji rządowej.

Wspaniałe, że z powrotem mamy politykę zagraniczną, działające służby i rozliczanie politycznych przestępców, ale mam dla Koalicji 15. Października jedną, ważną uwagę - ludzie nie najedzą się demokracją, a to chleb, nie igrzyska, są dla większości z nas najważniejsze.

Jeżeli przywrócicie państwo prawa, ale ja, moja rodzina i moi bliscy nie będziemy mieli czego włożyć do gara, czym zapłacić rachunków, za co kupić/wynająć w normalnej cenie mieszkania, a pracować będziemy za ochłapy u wiecznie tuczonych w tym państwie psiembiorców - to nigdy już naszych głosów nie uświadczycie.

PiS pokazał, że się da, pomimo 8 lat waszego neoliberalnego straszenia scenariuszami greckimi/tureckimi/wenezuelskimi i teraz w żaden sposób nie przekonacie nas, że jest inaczej.

#polityka #sejm #gospodarka #nieruchomosci
  • 9
  • Odpowiedz
@Maurelius: TU LINK - idealny przykład "posybilizmu" pisu, polecam przeczytać. Jeżeli trafisz na paywalla wyślij mi maila na priv, jako subskrybent Ci udostępnie. Nie twierdzę, że obecna koalicja jest święta. I temat energetyki to zaniedbania ponad 30 lat rządów w naszym kraju. Jednak na podstawie ostatnich 8 lat dobrze w tym artykule widać sposób działania poprzedniego rządu zakończony dotowaniem cen prądu na potrzeby przedwyborcze. Reformy, a nie sztuczne zaniżanie cen poprawią
  • Odpowiedz
PiS pokazał, że się da, pomimo 8 lat waszego neoliberalnego straszenia scenariuszami greckimi/tureckimi/wenezuelskimi i teraz w żaden sposób nie przekonacie nas, że jest inaczej.


@Maurelius: do tego momentu jeszcze dobrze się ukrywałeś matecki xD
  • Odpowiedz