Wpis z mikrobloga

Ostatnio gadałem z kumplem o gierkach i czasach podstawówki i tak mnie naszło, że aż zrobię ankietę. Mireczki, jaka gra jest dla was pierwszą która przychodzi do głowy gdy myślicie o dzieciństwie? Głosujcie w ankiecie:

#gry #grypc #ankieta #ciekawostki #grajzwykopem #gryparatowaniapoziomu

Gra dzieciństwa to:

  • GTA V 9.4% (579)
  • Fortnite 1.7% (106)
  • Minecraft 11.4% (700)
  • Roblox 2.2% (136)
  • League of Legends 5.8% (356)
  • Fallout 4 1.5% (93)
  • Skyrim 6.4% (395)
  • Inna (napisz w komentarzu jaka) 61.5% (3782)

Oddanych głosów: 6147

  • 753
  • Odpowiedz
Ogólnie to Killer Instinct, Super Metroid, Super Turrican. Mario franchise, Mortal Combat.
Jak miałem jakieś 15 i już miałem pc to:
NFS Underground /Gothic
  • Odpowiedz
@rybsonk: Kurka Wodna, zamówiona z gazety "klub dla ciebie". A przed nią były jeszcze jakieś inne takie mocno badziewne gry z magazynów typu "przyjaciółka". Później pewnego dnia przyjechał starszy kuzyn i mi zainstalował NFS Carbon ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@rybsonk mario 64 a tak poza tym nfs3, recoil, total annihilation, Diablo, toca, abe, jazz jack rabbit, starcraft, settlers 3, larry ten zboczeniec, postal, carmagedon, Hopkins fbi, ace ventura, contra, strzelanie do kaczek na Pegasusa, uff( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@fazjoszi: kiedyś w 4 lub 5 klasie podstawówki, tłumaczyłem się przed nauczycielką za gadanie na lekcji. Stałem z kartką z kodami do shogo, którą przekazywałem koledze i tłumaczyłem co i jak, przepisałem je cd action ;)
  • Odpowiedz
  • 0
#!$%@? na PC to Heroes 2, Diablo, HoMM VI. A na Amidze to Diamonds Mine, Syndicate, Ruff and Tumble, Frontier i Legion xD.
  • Odpowiedz