Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, czy jestem w stanie schudnąć 10 kg w 2 miesiące? Jakieś 7 lat temu ważyłem 85 kg i przytyłem do 98kg - w sumie nie o samą liczbę chodzi, ale zrzucenie tłuszczu z cycków, boczków i dołu pleców bo w sumie tylko w tych miejscach jestem zapasiony. Nogi, ręce, góra pleców bez tłuszczu. Fatalnie się czuje z tym sadłem, teraz zrobiło się cieplej i wstyd mi wyjść w koszulce bo widać cyce i boczki.

Pamiętam, że kiedyś schudłem 30 kg (właśnie ta moja docelowa waga to była 85 kg) w niecałe 3 miesiące, ale w dużej mierze sytuacje stresowe do tego doprowadziły.

Kolejne pytanie - czy dzisiaj w święto można jeździć na rowerze? Nie będą ludzie patrzeć na mnie jak na dziwaka/dzieciaka?

#pytanie #odchudzanie ##!$%@?
  • 7
  • Odpowiedz
@CalibraTeam
Kolejne pytanie - czy dzisiaj w święto można jeździć na rowerze? Nie będą ludzie patrzeć na mnie jak na dziwaka/dzieciaka?

Ja właśnie będę się zbierać na rower ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co z tego że święto jak piękna pogoda i aż żal siedzieć na dupie w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: rower to tam #!$%@?, ja byłem pobiegać, to się patrzyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

powiem tak, pewnie da radę,ale będzie to słaby zrzut masy - najpewniej zostanie tłuszcz na bebzonie, i pójdą mięśnie jak to będziesz chciał tak szybko zrobić, w 4 miesiące już byś na spokojnie to ogarnął
  • Odpowiedz