Wpis z mikrobloga

Kupiłem wczoraj psvr2 w zestawie z grą w rtv euro agd. Wykorzystałem klucz na grę i gdy ją włączyłem okazało się, że lewy kontroler nie działa. Podłączyłem go do kompa i okazało się, że ma wadę fabryczną - trigger nie odskakuje do końca, konsola odczytuje go jako cały czas wciśnięty, przez co nic poza ruchem nie da się zrobić. Wyczytałem na necie, że można spróbować go przedmuchać, więc wziąłem sprężone powietrze i pomogło, ale tylko na parę minut i problem wrócił. Jak będzie wyglądać reklamacja? Kupiłem wadliwy produkt, ale czy przez zużycie kodu na grę nie będę mógł go zwrócić? Jeśli przyjmą tego vra na naprawę, to dostanę nowy, czy będę czekał w nieskończoność, aż go naprawią? Ktoś reklamował uszkodzoną elektronikę w euro i potrafi określić ile trwa załatwienie wszystkiego? Wydałem ponad 3k na rzecz, której nawet nie mogę użyć

#ps5 #psvr #psvr2 #rtveuroagd
  • 5
  • Odpowiedz
@Xxsw @MisPluszowyZWadaWymowy nie przyjmą ze zużytym kodem cyfrowym, bo jest integralną częścią zestawu. Ja zrobiłem tak, że kupiłem drugi zestaw, przełożyłem kod z grą i zwróciłem w ustawowych 14 dniach od daty zakupu ten wadliwy nie wskazując żadnej przyczyny. Media Expert wypłacił mi gotówkę od ręki. Tyle tylko, że musiałem wyłożyć gotówkę na drugi zestaw.
  • Odpowiedz