Wpis z mikrobloga

Znaczy, ja powiem tak... dla mnie ten wynik Borussii to nie jest żadne zaskoczenie, tak? Ja żem zawsze muwił, że ta cała Lyg Ę i inne La Lygi to dziadostwo jest, a Bundeslyś to jest Top 1 Lig, tak? .. no, no, ale czekaj Tomeczku, teraz ja muwie... Wyniki półfinałów tylko śwjatczą o sile niemieckiej piłki. Co muwisz Romeczku? Że wczoraj Bayern Mynśen tylko zremisował? Przede wszystkim Romeczku to każdy widział kto wczoraj ciongnoł grę, tak? Zane z bramkom, Kroos z asystom jak my to muwimy w Niemczech wunderschön, top defensifszpiler Rudiger, tak? To jest ta niemiecka szkoła Fußballwunder, a nie jakaś LaLyga. To samo dziś w Dortmundzie... Fullkrug, Schlotterbeck czy Hummels to som waleczne chłopaki po niemieckim schulung, oni majom ten tajming, majom ten antizipiren, majom tom stark w ataku i solidität z tyłu. Tą dominacje bylo dzisiaj były widać, Paryż został kompletnie odciety od kontroli i zwyczajnie stłamszony tym dortmundzkim blitzkriegiem. Ale co muwisz Romeczku? Że niby mecz był wyruwnany, a Peseże nawet przewarzało..? Po pierwsze Romeczku to ja z głowy muwie, a ty patrzysz tylko w ten swuj telefon #mecz #kanalbekowy
uncle_freddie - Znaczy, ja powiem tak... dla mnie ten wynik Borussii to nie jest żadn...

źródło: hajto

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz