Wpis z mikrobloga

Wykopki jak radzić sobie z zdenerwowaniem/stresem? Przykładowo ktoś was strasznie #!$%@? i macie mu ochotę #!$%@?ć, ale nie wypada. Potrafię się powstrzymać, ale muszę wyjść i przez najbliższą godzinę aż się cały trzęsę i wspominam to przez kilka dni. W jaki sposób można to rozładować? Kiedyś chodziłem na boks i byłem po prostu z tej energii wyładowany, ale skończyłem z tym s różnych powodów. Znam ludzi co każdy tekst potrafią olać i zachować pokerową twarz, da się to w jakiś sposób wyćwiczyć?
#psychologia
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@lezese: Ja też, ale niestety tajski w przeciągu lat strasznie się odbija na głowie. Generalnie nigdy nie prowokuje bójek itp. Wręcz nigdy mi się to nie zdarza, ale nie potrafię tego po prostu zignorować, tylko muszę szybko odejść i trzepie mnie przex kilka godzin, bo w innym wypadku nie skończyło by się to pokojowo.
  • Odpowiedz
@Hehehe115: być może powinieneś przejść przez cały cykl resocjalizacji: #!$%@?ć gościowi, trafić do więzienia, odpokutować i zrozumieć swój błąd, wrócić na łono społeczeństwa jako odmieniona jednostka.

jeżeli jednak nie masz tyle czasu, to praktykuj stoicyzm czy coś, medytuj, nabierz dystansu do tego co się dzieje, bo dzieje się głównie w twojej głowie

gdy ci ktoś powie że np. "jesteś głupi" (nie podałeś przykładów w jaki sposób cię #!$%@?ą, więc niech będzie
  • Odpowiedz