Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#motoryzacja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#seks

Co byscie zrobili w mojej sytuacji, baba w srodku lasu jedzie i urywa wam lusterko mimo ze wy sie zatrzymujecie.
Kobieta wylatuje z auta i blaga na kolanach zeby nie dzwonic na policje bo jest "wypita" a niemoze stracic prawka bo dojezdza codIenie do roboty 30km w jedna strone.

Dostajecie propozycje 500zl blikiem za lusterko i milosc francuska po same bile za milczenie.

Co robicie?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Prawidłowa odpowiedź brzmi, dzwonię na policję i tutaj nie ma absolutnie żadnej dyskusji. Teraz baba skasowała twoje lusterko bo była pijana za chwilę tym lusterkiem może być jakiś człowiek.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: 500zł? chyba oszalała. za samą kolizję jest 1000zł najmniej plus punkty, a ona jeszcze wypita. Dochodzi uszkodzone lusterko... minimun 2 koła musiała by zaproponować. lodów bym żadnych nie chciał. Zależy jeszcze jak drogim autem jedzie, czyli na ile ją stać. bo bardziej 4k bym widział.

Inna opcja to jak baba ledwo stoi na nogach i może spowodować wypadek no to bym jej nie puścił.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: lusterka do mojego samochodu ciężko znaleźć, mimo, że są po 150 jak już się trafią. No i nie chce złapać syfa, a pijaków za kółkiem nie trawię, więc byłoby dzwonione
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: daje jej wytargać buzdygan, mówię że blika nie chce bo ja z tych bogatych, jak obciąga wysyłam ziomkowi pinezke który jest psem w prewencji żeby mi tu patrol wysłał i laska chwile po połknięciu spuchy wychodzi w kajdanach, lusterko robie z jej OC w ASO a ona dostaje regres. XD
  • Odpowiedz