Wpis z mikrobloga

zdążyłem spotkać się z 2 cyfrową ilością dziewczyn, szukam normalnej, zwykłej dziewczyny i co wydaje mi się że to niemożliwe same szony


@PanNieznanypl: wspólnym mianownikiem tych wszystkich relacji jesteś ty sam. Dobranoc.
  • Odpowiedz
patrząc po kumpelach mojej różowej to normalne różowe istnieją, tylko ciężko spotkać - nie mają tinderow, nie szlajają się po klubach - ciężko więc natrafić


@Zoriuszka: nie maja czasu po prostu, teraz spotykałem się z laska co studiowała, pracowała i udzielała korków, są też laski, które po prostu nie lubią pisać
  • Odpowiedz
@sberatel: akurat spotkałem się z 13 dziewczynami dokładnie, jestem przystojny i wysoki na tinderze mam 99+ like, nie są to żadne bajki akurat, ale też jestem szczupły( właściwie z wyboru bo schudłem 20kg) i się garbię co dla niektórych różowych jest wadą i jedną mnie za to odrzuciła nawet
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: Mam 29 lat przerobiłem chyba z 40 spotkań przez tindera z tymi szonami i mam #!$%@? dość raz w związku byłem przez całe życie zazdroszczcze ci,ze masz kobietę i nie musisz sie babrać w tym gownie…
  • Odpowiedz