Wpis z mikrobloga

@dead_king a powiedz mi czyją to była decyzja i jaki powód podała podałeś ? Nie układało się wam ? Jak sprawy łóżkowe ? Pytam bo mam podobny przypadek tylko że wszystko się układa jak należy , sex też jest
  • Odpowiedz
Będzie ale bez orzekania o winie.


@dead_king: dafaq, pójdziesz z torbami, zabierze dzieci i jeszcze ją będziesz przepraszał, że się puszczała. Jak masz dowody to tylko z orzekaniem jej winy.
  • Odpowiedz
Mam żal do siebie, że to moja wina, że gdybym coś zrobił to by do tego nie doszło.

Odpowiedz


@dead_king: #!$%@? nie twoja wina. Jak się jej coś nie podobało, to rozwiązaniem było skonfrontowanie Ciebie z tym i szukanie rozwiązania, a nie dawanie dupy na boku.

Marsz to psychoterapeuty. W #!$%@? mam, że myślisz, że nie potrzebujesz. Potrzebujesz. Chociażby po to, żebyś nie obwiniał siebie za #!$%@? zachowanie innych. Musisz zrozumieć
  • Odpowiedz
@dead_king: > Przy czym nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny miałby być ich ojcem.
Nie wiem jak wtedy wygląda sprawa alimentów, bo ile i za co miałbym niby płacić?

Nieważne, że dzieci będą miały ojczyma. Normalnie będziesz płacił alimenty, bo jesteś ich ojcem. Obowiązki zostają nawet po odebraniu praw.
  • Odpowiedz
@dead_king: ej nie jestes sporo starszy, jesteś w wieku co jeszcze wszystko możesz, ciesz się że wtedy wybrała, a ona jest właściwie pod ścianą. Dobrze się chociaż trzymałą sylwetka? waga? siłownia? siwe włosy? ciekawe, że 36 latka z 2 dzieci zawróciła w głowie innemu co może wybierać, rzadkość, głupio też że być może te jej geny musisz wychować
  • Odpowiedz
@dead_king: : jak Ciebie powiadomiła o zdradzie? dowiedziles sie?

i w ramach pocieszenia jest sporo grup na FB wsparcia, naprawdę mnóstwo facetów w takiej sytuacji bywa, nie wiem czy to Ciebie pocieszy ale to że ona pożałuje jest więcej niż pewne
Swoją drogą poza zdradą i tym że pracowałeś, czasu nie miałeś się zajmować królową to mogła mieć jakieś inne swoje powody?
  • Odpowiedz
@dead_king: co do grup ze wsparciem szukaj np. tata i nazwa miasta, szarpanki, red pill, mgtow rozne rodzaje opisz swoj przypadek anonimowo to ciebie przekieruja do podgrup, te spolecznosci sa tak wielkie ze az strach bo w koncu wiekszosc zwiazkow tak sie konczy
  • Odpowiedz