Wpis z mikrobloga

  • 1
@Hambercios: a mnie się seriale podobają ( ͡º ͜ʖ͡º)
nigdy nie powiedziałem nic złego nawet o najgorszej książce ze starego kanonu to i o serialach nic nie powiem.
jedni przebierają i wybierają ta nie tamta nie, ja tam lecę tom po tomie bez wybrzydzania. Gwiezdnych wojen zawsze za mało
  • Odpowiedz
@mati1990: nie no ale poziomy seriali są skrajnie różne. Z jednej strony Andor i np Bad Batch a z drugiej Obi wan i Boba XD
Tu akurst uważam że będzie gówno straszne
  • Odpowiedz
  • 0
@haabero: tak bo taka trylogia calrissiana czy seria młodzi rycerze jedi - tak były mocno gorsze i wielu powie że szkoda na nie było czasu czytać a co dopiero kasy żeby kupić. tu niema co wybrzydzać bo mogą nie robić, to była by szkoda
  • Odpowiedz
  • 0
@haabero: warto trylogia thrawna, ja jedi, cienie imperium oryginalna trylogia thrawna, nowa era jedi - imperator przejął kontrole nad republiką by chronić ją przed najazdem vongów, luke na ciemnej stronie... i dużo dużo inny perełek które zostały #!$%@? do kosza
  • Odpowiedz
  • 0
@haabero: i to mnie śmieszy ludzie płaczą łolaboga bo disney wypuścił 5 serial, tymczasem książek jest pierdyliard a i tak będzie zawsze za mało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@haabero: nie, komiksów nie umiem czytać zostałem na książkach. ale #!$%@? di$ney pakuje sporo ważnych informacji, np imie palpiego padło pierwszy raz wlaśnie w komiksach :/
  • Odpowiedz