Wpis z mikrobloga

@POPCORN-KERNAL: To jest niedokończona polonizacja z roku 2020 do wersji moda 1.2 z komentarzem "#!$%@? grę podczas kradzieży broni"... Teraz mamy wersję moda 1in2 numer 1.9 z września 2023... Co do edytora plików ini... Notatnik?:D
  • Odpowiedz
NIe czepiam się :D

Tylko nie potrzebuje osobnego programu-konfiguratora, żeby edytować pliki INI - bo raz są one dobrze opisane, dwa on edytuje tylko ustawienia SFALLa, a ten mod ma też inne pliki.. No i nie do końca ufam rosyjskim execom :P

Ja nie neguje, że przeszedłeś, ale przeszedłeś którą wersję? 1.2, czy obecną 1.9? Nie chce na pałę zastępować plików z 2023 roku, tymi przygotowanymi pod wersję sprzed 4 lat -
  • Odpowiedz
@borgbis OP nie zna angielskiego i ma z tego powodu pretensje do wszystkich naokoło że nikt mu nie wytłumaczy co postacie w grze mówią xD Polecam czarnolistowanie tego frustrata.
  • Odpowiedz
@Mirkoncjusz: O #!$%@?, on zna angelski, no niesamowity klakierek Borga. A tylko zwracam uwagę, że on mówi o tym, że nie ma spolszczenia albo jest niepełne wprowadzając innych w błąd. Przeszedłem grę i znam sposób na pełne spolszczenie nawet najnowszej wersji bo to akurat nie miało znaczenia. A ty najzwyczajniej chcesz obrażać i to nie mnie a większe grono ludzi nie znających angielskiego lup zwyczajnie chcących zagrać po swojemu.
  • Odpowiedz
@POPCORN-KERNAL: Podlinkowałeś pliki, w których ich autor wrzucił takie info:

#!$%@? grę podczas kradzieży broni oraz amunicji.

Mimo polonizacji plików dot. Tycho, ten rzuca “Errorami”


a zapytany 2 lata temu o dokończenie prac napisał:

Chcecie pomóc? Macie wiedzę jak naprawić błędy wewnętrzne? Przysyłajcie mi pliki, a razem może uda nam się skompilować po raz pierwszy faktycznie pełnoprawną wersję!


Powiedz mi, jak ja mogę takie spolszczenie polecać komuś w filmie o bezproblemowym
borgbis - @POPCORN-KERNAL: Podlinkowałeś pliki, w których ich autor wrzucił takie inf...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@borgbis: Mówię, że przeszedłem grę i nic nie wywalało, i mówiłem też pod poprzednim poście akurat o F2, że trzeba przenieść jeszcze jeden folder, poprawia to polskie znaki i gra śmiga do samego końca. Jak mi się będzie chciało to odtworzę co zrobiłem. Widziałem te wszystkie posty o spolszczeniu w necie i gdzieś tam szukaliśmy rozwiązania co do fontów. Wszystko się udało. Winą pewnie nie było spolszczenie a to, że robił
  • Odpowiedz
@borgbis ...Później grałem trochę dla scerenów latem 2022. Wtedy też dało się to zrobić. A ta wersja 0,5 nie oznacza nieprzetłumaczonych w pełni tekstów a to co akurat sobie robił o oznaczał wersją i po tej wersji mogła już wyjść pełna 1.0. Popatrz na daty ze screena i z dysku googla. Jestem przekonany, że mu crashowało przez troszkę starszą wersję gry. I jestem przekonany, że zrobiłbym to na najnowszej.
https://drive.google.com/drive/folders/1g4EbYvV9dXs8G5ju7ppetdqwnIiSeR1o
https://github.com/rotators/Fo1in2/releases
POPCORN-KERNAL - @borgbis ...Później grałem trochę dla scerenów latem 2022. Wtedy też...

źródło: pulpit 1_05-07-24002

Pobierz
  • Odpowiedz