Wpis z mikrobloga

Patrząc na sponsorów / partnerów klubów z czołówki to naprawdę można się zastanowić czy tam w tle nie rozgrywa się druga liga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Legia - Fortuna
Lech - Superbet
Raków - STS
Pogoń - Betcris
Jagiellonia - STS
Śląsk - LV BET
Górnik - Superbet
Widzew- STS

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
@krzysiek944: W jaki sposób? Początkowe kursy są wyliczane na podstawie prawdopodobieństwa wyniku minus marża buka. Nie znaczy to, że jeśli zespół ma 80% na wygraną, to 80% kasy zostanie na to postawione, ale dlatego w ciągu dni i godzin przed wydarzeniem kursy są korygowane o to, ile kasy zostało postawione na dane zdarzenie oraz przeciwne. Bukmacher dąży do tego, żeby wygrane za dane zdarzenie zostały spłacone w całości kasa, która została
  • Odpowiedz
@Woo-Cash1900: Myślę że od złej strony podchodzisz, kursy tutaj są sprawą drugorzędną ile na kogo. Bardziej chodzi o to że jeśli faworyci dostają po dupie to hurtowo palą kupony ludziom (taśmy i pojedyncze zakłady) więc są zarobieni.
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: Jeśli chodzi o pojedyncze zakłady, to właśnie ci opisałem mechanizm. Jeśli 100 osób stawia złotówkę po kursie 1.40, a 50 osób stawia na zdarzenie przeciwne złotówkę po kursie 2.8 (zakładam brak remisów, czyli np. tenis - kursy wziąłem z przykładowego meczu z STS), to w przypadku:
- wyniku 1 - przegrało 50 osób, które zapłaciło 50 zł, bukmacher musi wypłacić 40 zł dla 100 osób i ma 10 zł na
  • Odpowiedz