Wpis z mikrobloga

Ehhh czemu już któryś raz mi się zdarza że na Instagramie jakąś babka do mnie wypisuje czy znam jej chłopa i czy do mnie coś pisał ? Gdybym ja musiala się zastanawiać czy ktoś mi jest wierny i się poniżać w ten sposób to bym wcale z takim minuty nie była
  • 35
  • Odpowiedz
  • 3
@Koksixk: mam 3500 obserwujących skąd ja mam każdego typa znać i wiedzieć że ma babę , odpisałam grzecznie że typersa nie znam i ze mnie jej narzeczony nie interesuje
Ja nie lustruje każdego
  • Odpowiedz
@Linnior88 z drugiej strony może chłop jest normalny, a baba mega zazdrosna ( byłem kiedyś w takim związku).

Może lepiej robię, że nie mam tych sociali xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Strigiformesman: ja nikogo nie kusze, od paru miesiecy nawet już nie przyjmuje nowych obserwacji a czeka ich pewnie z 300 jeszcze
Ale mnie wkurza że jakieś dziwne typy albo babki do mnie pisza z jakimiś aferami gdzie ja insta mam tylko żeby przeglądać zdjęcia kotów jedzenia i ładnych babek bo autentycznie wolę patrzeć na kobiety niż facetów mimo że jestem hetero
  • Odpowiedz
  • 2
@Koksixk: ja sobie nie mam nic do zarzucenia , jak facet ma laske to jest dla mnie skreślony nie jestem szonem nie biore się za zajętych , inna sprawa jest taka że taki owy mość może kłamać że jest sam
  • Odpowiedz
  • 1
@Hermeous_z_Urantii: tak poprostu mi dał obserwacje gdzie mi nawet w pamięć nie zapadł bo ja akceptuje te prośby hurtowo po 20 - 30 sztuk (a raczej kiedyś akceptowałam )
Mnie już insta przestało bawić , wolę oglądać czyjeś foty niż wstawiać
  • Odpowiedz