Wpis z mikrobloga

Kisielow nie mówi takich rzeczy w ogólnokrajowej telewizji, jeśli sam Kreml nie wyda takiego ostrzeżenia. Powiedział: „Jeśli kraje NATO wyślą swoje wojska na Ukrainę, aby zadać Rosji strategiczną porażkę, to będzie to ten moment, o którym Putin powiedział kiedyś: „Po co nam świat, skoro nie ma w nim Rosji?””.

Rosja rzeczywiście zagroziła, że ​​„zamieni USA w radioaktywny popiół” i „zatopi Wielką Brytanię” pod falami. Chociaż niektórzy przywódcy NATO byli bardziej ostrożni, to potrzeba wywołania tej wojny w celu usprawiedliwienia niespłacania długów, jest prawdziwym czynnikiem stojącym za pragnieniem wywołania wojny przez Zachód - taka wojna będzie miała znacznie większe konsekwencje niż zdaje się to fałszywym światowym przywódcom, którzy wszyscy są marionetkami neokonserwatystów. Kiselow dodał: „To nie jest propaganda”. Jednak na Zachodzie neokonserwatyści mówią, że to blef i Putin nigdy nie użyje broni nuklearnej, a Zachód będzie mógł bez jednego wystrzału całkowicie zniszczyć Rosję – ich znienawidzonego wroga od dziesięcioleci.
#ukraina #wojna #rosja
KonserwatywnyMocny - Kisielow nie mówi takich rzeczy w ogólnokrajowej telewizji, jeśl...

źródło: z18292720AMP,Dmitrij-Kisielow--Spolecznosc-LGBT-jest-faktem--a-

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: jeśli kacap coś mówi to znaczy, że zrobi na odwrót - wysłanie wojsk NATO na Ukrainę oznacza obsranie ruskich kaleson i zamrożenie konfliktu. Zarówno USA, Francja jak i UK każde z osobna ma wystarczająco środków do ostatecznego zniszczenia państwowości i narodu rosyjskiego w nuklearnym kontruderzeniu - te smrody w ich rządzie to wiedzą natomiast nie wiedzą tego głupie ruskie i to dla nich ten przekaz.
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: ruskei znowu strasza atomem? xD Po tym jak 100 razy naplulismy im w pysk po tych ich bajdurzeniach?

Wlasnie zachodnie sily weszly do gry. Narazie pierwsze odzialy z Francji, legia cudzoziemska.
Taz gotowanie zaby, niebawem pojedzie wiecej sil :)
  • Odpowiedz
@pablum: Właśnie to jest to, nie wiem po kiego ch***ja w polskich mediach cytuje się każdy wysryw ruskiej propagandy. Przecież to jest przekaz do ruskich ameb aby karmić ich strachem. W polsce powinni dać solidną lepe mediom za powielanie tuby propagandowej kremla.
  • Odpowiedz
@gwiazdozbior: nie wiem czy nie zauważyłeś ale nikt w tych przekazach ruskim nie mówi, że mogą sobie niszczyć Zachód a nuklearna odpowiedź z okrętów podwodnych i tak przyjdzie. Kiedyś na pikabu to im wytłumaczyłem, że grożenie atomem mogą sobie w buty wsadzić bo jeśli bomby spadną na Paryż, Londyn czy Nowy Jork to co powstrzyma te kraje przed zniszczeniem Rosji to zesrali się ze strachu a potem dostałem bana ¯\(ツ)/¯ oni
  • Odpowiedz