Wpis z mikrobloga

dziewczyna źle nie śpiewa


@blablalbla: to żart? dusi kota aż miło jakby nie rodzinka z kasą to nigdy by kariery nie zrobiła bo talentu to ona nie ma. Uj z wyglądem. Marylina Manson'a nikt się nie czepiał oprócz ploty, że usunął sobie żebra żeby móc samemu sobie obciągać¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@thorgoth: co do eurowizji mamy nudną jak dupa radiową piosenke. Dlaczego nie mozemy chociaż mieć z tego beki i puścić jakieś "Oczy w kolorze amaretto?" Czy jakos tak
  • Odpowiedz
Kto to wgl jest?


@K-S-: https://pl.wikipedia.org/wiki/Luna_(polska_piosenkarka)

oni wybierają kogoś nieznanego.


Bo wybierają spośród tych, którzy sami się zgłosili. To nie jest tak, że TVP sobie wymyśli, żeby jechała np. Mery Spolsky i ona pojedzie. Tzn. może sobie wymyślić i zaproponować, ale na ogół są preselekcje, do których zgłaszają się głównie mało znane albo nieznane osoby. A Luna nie jest też taka całkiem nieznana, zresztą na Eurowizji nie ma to znaczenia, bo
  • Odpowiedz
@thorgoth: Tak, tak źle śpiewa... Nigdy jej nie słyszałem, ale wiem, że pewnie jesteś jakimś metalowcem przekonanym o wyższości tego darcia ryja dla gimbusów, który nie rozumie współczesnej muzyki i #!$%@?, że Sanah czy Podsiadło jest do dupy.
  • Odpowiedz
@thorgoth: to ja polecę tradycyjnie:

wykopki: hurr durr głupie baby leco tylko na wyyglond! liczy się proporcja szczęki do uszu, kształt oczu, brak zakoli, wzrost hurr durr
też wykopki kiedy jakaś kobieta osiągnęła coś nie ze względu na dupę: paczpan kaszalot pasztet
  • Odpowiedz