Wpis z mikrobloga

Tak se słucham tych redpilli i se mysle ze to bezsensu, żeby na siłę zmieniać się z dobrego chłopa o dobrym serduszku w chama szmacącego Polki. I to nawet jak one tego chcą.
Jaka korzyść z takiej relacji se.

Abu bez sensu ukrywać przed Polką swoje #!$%@?. Jaka korzyść z takiej relacji jak ona wtedy nie akceptuje Ciebie tyku akceptuje Twój wykreowany obraz.

Taki związek, gdzie udajesz abu robisz coś wbrew sobie sprawia, że dalej będziesz samotny na serduszku se.
#redpill #bluepill #zwiazki
  • 16
  • Odpowiedz
Tak se słucham tych redpilli i se mysle ze to bezsensu, żeby na siłę zmieniać się z dobrego chłopa o dobrym serduszku w chama szmacącego Polki. I to nawet jak one tego chcą.


@aczutuse: Bo to nie tak, że przegryw zacznie być agresywnym chamem i kobiety zaczną go pożądać. To raczej atrakcyjny gość może być chamem, a i tak będą go pożądać.
  • Odpowiedz
@aczutuse: klasyczne u redpilaków pomylenie skutku z przyczyną. Chad przez efekt aureoli może robić co chce, różowe dalej są z nim dla jego wyglądu pomimo toksycznej osobowości, która rozwija się z wygodnictwa. Bo człowiek sam z siebie dobry nie jest, przynajmniej większość, jak warunki sprzyjają będzie robił co chce, o ile nie poniesie kary.
  • Odpowiedz
  • 0
@77023: e nie, ja zauwazylem ze mi na głowę włażą Polki jak jestem miły, a jak coś #!$%@? to się robią milsze, ale nie bede specjalnie #!$%@?ł, żeby Polka zadowolic.
  • Odpowiedz
Abu bez sensu ukrywać przed Polką swoje #!$%@?.


@aczutuse: #!$%@? to trzeba ukrywac przed wszystkimi bez znaczenia na płeć. Ludzie sa bezwzgledni i jak zauwaza rany w twojej psychice z radoscia wbija w nie nóż i beda patrzyc jak krwawisz jeszcze mocniej.

no, ale Polki lubią być zeszmacone czasem

ja zauwazylem ze mi na głowę włażą Polki jak jestem miły, a jak coś #!$%@? to się robią milsze, ale nie bede
  • Odpowiedz
@aczutuse: myślę że tu nie do końca chodzi o bycie miłym/ #!$%@?, tylko o stawianie granic. Jasne, jak stawiasz granicę w miły sposób to druga strona nie traktuje tego tak poważnie jak gdybyś był #!$%@? i wykrzyczał jej w ryj "nie pojadę do twojej mamusi w ten weekend!!!! ". Dawanie sobie wejść na głowę to nie bycie miłym.
  • Odpowiedz
@aczutuse: myślę że tu nie do końca chodzi o bycie miłym/ #!$%@?, tylko o stawianie granic. Jasne, jak stawiasz granicę w miły sposób to druga strona nie traktuje tego tak poważnie jak gdybyś był #!$%@? i wykrzyczał jej w ryj "nie pojadę do twojej mamusi w ten weekend!!!! ". Dawanie sobie wejść na głowę to nie bycie miłym.


@Vuko__Drakkainen: stawanie granic w2024 roku, nie rozśmieszaj mnie. Myślisz że jakakolwiek laska
  • Odpowiedz
@Vuko__Drakkainen: tak ale po pewnym czasie zdajesz sobie sprawę że budujesz co chwila związki 6 miesięczne, roczne lub dwulenie, masz 30 lat i 6 związków za sobą i zaden nie przetrwał próby 2 lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Vuko__Drakkainen: mi sie już osobiście to znudziło, co chwila rozstanie i poznawanie kogoś nowego. Been there done that.

Bo o ile przez chwile można kobietę upilnować tak po jakimś czasie to walnie i nic nie zrobisz. A to jest za bardzo męczące. Mam stresy w pracy i zamiast w domu wypocząć to jeszcze trzeba z nią walczyć. Na dłuższą metę to pierwsze kilka miesięcy zwiazku jest super, ale potem związki stają
  • Odpowiedz