Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jak jesteś przeciętny to twoja jedyna szansa na poznanie kobiety to szkołą średnia i studia, tam jest dużo kobiet, kobiet chętnych do integracji, dodatkowo twoja znajomość nie jest od razu nastawiona na związek, większość kobiet, których tam poznasz będzie co najwyżej kompankami do chlania i melanżu.

Po studiach dla chłopa przychodzi ściana, jeżeli nie masz mordy 5/10 i tych mitycznych 180 centymetrów to na aplikacjach randkowych (a to jedne miejsce gdzie możesz zazwyczaj kogoś poznać) będziesz traktowany jak gówno, towar wybrakowany.

Ściana dla chłopa jest wtedy gdy nie ma już poznawania nowych kobiet - potencjalnych dziewczyn. Wtedy kończy się nadzieja na związek

#blackpill
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
@jonasz68 jak nie jesteś atrakcyjny to ścianę masz od zawsze. Ja nie dość że nie jestem przystojny, to jeszcze zawsze byłem cichy, grzeczny i spokojny. Nawet w szkole średniej nie rozmawiałem z dziewczynami. Także u mnie ściana trwa nieprzerwanie od 34 lat.
  • Odpowiedz
  • 2
@dziobnij2: a czasach szkoły czy studiów typ 170 i 4/10 z mordy ma szansę jeszcze kogoś znaleść, potem ta szansa znika bo trzeba szukać już nie po znajomych tylko losowych laskach z tindera
  • Odpowiedz