Wpis z mikrobloga

Zmarł 17-latek, w którego 3 dni wcześniej wjechał 19-latek kierujący BMW. Do wypadku doszło na Drodze Wojewódzkiej nr 105 niedaleko Brojc w powiecie gryfickim. Na prostym odcinku drogi kierujący BMW miał zjechać na przeciwległy pas drogi i uderzyć w rowerzystę, który doznał wielonarządowych urazów. 17-latek był strażakiem ochotnikiem w jednej z lokalnych jednostek OSP.


#polskiedrogi #wypadki #wypadek #kierowcy
ArnoldZboczek - > Zmarł 17-latek, w którego 3 dni wcześniej wjechał 19-latek kierując...

źródło: news3038_640x360

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
kogo teraz obwinić cholernych rowerzystów czy typowych kierowców BMW


@lomszyk: tych starszych > ach ci starzy ludzie, powinno im się robić badania :)
  • Odpowiedz
@TomekNAUK: niestety w Polsce nikt nie ma jaj zabrać się za bandytów drogowych.
Zabijasz kogoś nożem? 25 lat
Zabijesz kogoś pięściami? 8 lat
Zabijasz kogoś bo #!$%@? jak idiota i wykonujesz ryzykowne manewry? 0-4 lat jak nie stać cię na dobrego papugę.
  • Odpowiedz
kogo teraz obwinić cholernych rowerzystów czy typowych kierowców BMW


Kogo teraz obwinić, cholernych rowerzystów czy typowych kierowców BMW?

ja nie mam obwiniam obydwu


Ja nie mam, obwiniam obydwu.

@lomszyk: Może najpierw skończ choć kilka klas szkoły podstawowej, a dopiero potem zacznij zajmować się sprawami, które wymagają umiejętności logicznego myślenia.
StaryWedrowiec - >kogo teraz obwinić cholernych rowerzystów czy typowych kierowców BM...

źródło: szkola_podstawowa

Pobierz
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: bo p0laczki lubią #!$%@?ć i akceptują, że wymaga to ofiar. Cały przekrój społeczeństwa, od Seby z takiego BMW po bananów w drogich samochodach sportowych.
Partia która solidnie wzięła by się nie tylko za karanie morderców drogowych, ale przede wszystkim za uniemożliwienie im takiej jazdy jaką lubią, już nigdy nie wygrała by wyborów, więc możemy co najwyżej liczyć na jakieś śmieszne podwyżki mandatów albo fikcyjne konfiskaty aut
  • Odpowiedz