Wpis z mikrobloga

@Liryczne_MMA Ludzie to potrafią nawet ręczniki zabierać albo sztućce, i to najczęściej się zdarzało na wyjazdach integracyjnych panów w drogich garniturach xD
  • Odpowiedz
@amefox panowie w garniturach to często najgorsza swolocz xD raz do mnie do firmy przyjechało dwóch kontrahentów, nocowali w hotelu obok zakładu gdzie załapali się na imprezę firmowa. Jednego wyciągali z fontanny, a drugi zesrał się w pościel xD
  • Odpowiedz
@DrakkainenV Ja kiedyś, robiąc nocny obchód po całym hotelu zastałam otwarte drzwi od jednego pokoju, który należał do kogoś z firmy x która miała integrację. Chłop miał spodnie do połowy ściągnięte i jednego buta, z gołym dupskiem leżał na wykładzinie i chrapał na całe piętro xD Z dobrego serca przymknęłam te drzwi i zablokowałam jakimś papierkiem, żeby się nie otwierały. Zawsze robili też problemy, że kelnerzy prosili, żeby się już zbierać bo
  • Odpowiedz
@Liryczne_MMA przecież te kosmetyki z hotelu to często są tak słabej jakości że się dziwię że ktoś ich używa a że jeszcze zabiera sobie do domu to już w ogóle śmieszne… ja szamponem z hotelu jak raz umyłam włosy to się ich rozczesać nie dało bo to tak żrące substancje ze SLS to chyba tam pierwsze w składzie jest zaraz za wodą, a mydło to wysusza skórę jakby to tani płyn do
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: ehhh pamietne imprezy firmowe z czasow gdy pracowalem w Pradze. Szef zawsze w eleganckim grniaczku tak zachlal ze szukali go dwa dni i znalazl sie w Brnie na dworcu spiacy na lawce z zulami.
  • Odpowiedz
@Liryczne_MMA: ze wstydem przyznaję, że jak pierwszy raz dali mi ręcznik w hotelu, to pomyślałem, że to na zawsze xD potem się dowiedziałem jak to jest. No, ale przynajmniej mam na siłownię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@geringxes a byłeś w takim 2k za dobe w Polsce? Takie rzeczy to chyba tylko nad morzem jak wynajmujesz na tydzień przed wyjazdem w sezonie urlopowym i płacisz za termin a nie realna jakość xD bo apartamenty w pałacu to za więcej za dobę
  • Odpowiedz