Wpis z mikrobloga

Mirasy co robić? Mam aktualnie Marina Muirwoods. Mam też apetyt na pokonywanie większych odległości, szybciej. Mam wrażenie, że na moim marinie jest dość ciężko. Nie chciałbym rezygnować z możliwości przemierzania krzaków, szutrów itd. Kupować gravela? Jeżeli tak to jaki w umiarkowanej cenie, ale też żeby nie był totalnie dziadowski? Mam 180 cm wzrostu.
Miałem kiedyś szosę koga miyata na zbyt dużej ramie i trochę się obraziłem na baranka, ale może czas to zmienić

Dodatkowo pomimo niby dobrze dobranego rozmiaru roweru mam problem z drętwieniem nadgarstków i krocza - jakieś protipy?

#rowery #rower
  • 4
  • Odpowiedz
@ddiazepam: krossa sobie kup, albo rometa, albo kup sobie to, co ci się podoba.

roweru mam problem z drętwieniem nadgarstków i krocza - jakieś protipy?


@ddiazepam: źle ustawione siodełko plus ewentualnie wymiana siodełka.
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: plan jest aby cofnąć siodełko co by odciążyć łapy, chcę kupić także gripy esi chunky, bo myślałem że przyoszczędze na piankowych z decathlonu ale jest kicha
  • Odpowiedz
Dodatkowo pomimo niby dobrze dobranego rozmiaru roweru mam problem z drętwieniem nadgarstków i krocza - jakieś protipy?


@ddiazepam: u mnie na bolące krocze pomogło szersze siodełko z dziurą w środku. Zmierz sobie odległość kości kulszowych, dodaj 2 cm i dobierz siodełko o takiej szerokości.

Miałem kiedyś szosę koga miyata na zbyt dużej ramie i trochę się obraziłem na baranka, ale może czas to zmienić


Za duży rower, to zbyt wyciągnięta pozycja,
  • Odpowiedz
mam problem z drętwieniem nadgarstków i krocza - jakieś protipy?


@ddiazepam:

Zmień kierownicę na giętą, najlepiej taką 35 stopni.

Jak nie jeździsz po trudnych technicznie singletrackach to nie ma co katować nadgarstków prostym prętem.
  • Odpowiedz