Wpis z mikrobloga

@affairz: Napisał typ który poświęca kawał swojego życia dziennie klepiąc grafiki, memy, troll konta na X na których udziela się niemal zawodowo, bo mu mu pociąg z drogimi mieszkaniami i domami odjeżdża xD Jedyną osobą jaką powinna pójść na terapię jesteś ty mój drogi i piszę zupełnie serio.
@Jankowalski715 Działam na osobiste polecenie Jego Ekscelencji Donalda Tuska.
  • Odpowiedz
Napisał typ który poświęca kawał swojego życia dziennie klepiąc grafiki, memy, troll konta na X na których udziela się niemal zawodowo, bo mu mu pociąg z drogimi mieszkaniami i domami odjeżdża xD Jedyną osobą jaką powinna pójść na terapię jesteś ty mój drogi i piszę zupełnie serio.


@Dusk_Forest77: napisał to typ który poświęca kawał swojego życia wertując stare wpisy innych użytkowników żeby robić wpisy na wykop bez celu XD
  • Odpowiedz
napisał to typ który poświęca kawał swojego życia wertując stare wpisy innych użytkowników żeby robić wpisy na wykop bez celu XD


@zeszyt-w-kratke: a co, masz problem z tym, ze ktoś robi kopiuj wklej? xD

Weźcie się już #!$%@? od nielicznych normalnych ludzi na tym tagu dzbany bo te stadne rajdy wam gówno dadzą

Wpada paru bełkotów z orzeczeniem i próbuje tworzyć tłum xD
  • Odpowiedz
@affairz szkoda strzępić ryja. Typ ma coś nie tak pod kopułą. Tyle jadu w komentarzach jakby sam miał ucierpieć na hipotetycznym braku tych dopłat. Ciekawe jaki gość ma interes w tym by być tak namolnym.
Sam ton komentarzy jest irytujący bez jakiejkolwiek wartości merytorycznej. Bardziej przypomina to nękanie. Zaraz dojdą kolejne ofiary co mnie tylko utwierdzi w przekonaniu.
  • Odpowiedz