Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #humorobrazkowy

Wyborcy konfabulacji - Samozwańcza, narodowa "elita" intelektualna szczycąca się tzw "otwartym umysłem". A to nic innego jak chłopski rozum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak tam konfiarze, stolik wywrócony, czy dalej polerowanie berła dla kolegów z pisu? Memcen w końcu zdecydował się, czy CPK jest opłacalne, czy jednak nie? O was (celowo z małej) Bareja mógłby oskarowy film nakręcić xD #polityka
przebrzydly_programista - #bekazkatoli #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #...

źródło: kuce

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@przebrzydly_programista: Bareja to by mógł nakręcić niejeden oskarowy film o tych co rządzili i jak. Oraz o tym jak ciągle barany wybieraka tych samych chociaż pili wódę że zdrajcami ojczyzny przy jednym stole.
Czepiasz się konfiarzy, czesc uwiezyla w to co mówili, wychodzi na jaw I ludzie od nich odchodzą. Ciągle czepianie się i śmianie to jest blamaz dla tych wszystkich wielkich co dalej głosuję między pisem a po, jak i
  • Odpowiedz
@Gozd: święte słowa, OP obraża ludzi tylko dlatego że są zaniepokojeni gazami na planecie Nibiru i chcą poważnej debaty na temat żydobunkrów pod Baranowem. OPie nie szanujesz ludzi a oni chcą tylko batożenia gejów, człowieku ty się lepiej zastanów
  • Odpowiedz
XD Nie głosuję na konfederację, ALE...


@EkspertEkspertow: czy ja ro gdzieś napisałem. Ciągle pisze, że nie mam na kogo głosować.
Na konferencji głosowałem do pewnego momentu i tak teraz powinna dla takich osób jak ja być możliwość zaznaczenia kwadratu "na żadnego z kandydatow". I to też powinno być brane pod uwagę jako wolne miejsc w sejmie, itd. A nie pchanie baranów różnej maści.
Ja się nie wstydzę poglądów, ani tego, że
  • Odpowiedz
@przebrzydly_programista: Konfederacja, to plankton polityczny, odrzucony przez 93% głosujących. Oni są po prostu głośni i sprawiają wrażenie, że coś znaczą. Tymczasem to drugi plankton, z drugiego końca poglądowego kijka jest w rządzie i potrafi wpływać na naszą rzeczywistość.

Konfederacja to stała opozycja, tak jak Korwin zawsze był opozycją. Gdyby ich dopuścić do władzy, na przykład w koalicji, to w moment straciliby poparcie wśród wyborców. Oni istnieją wyłącznie dzięki populizmom, robieniem afer
  • Odpowiedz
Na konferencji głosowałem do pewnego momentu i tak teraz powinna dla takich osób jak ja być możliwość zaznaczenia kwadratu "na żadnego z kandydatow". I to też powinno być brane pod uwagę jako wolne miejsc w sejmie, itd. A nie pchanie baranów różnej maści.


@Gozd: I właśnie tym wpisem pokazujesz swój chłopski rozum (no offence). No cóż może kiedyś zmądrzejesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No cóż może kiedyś zmądrzejesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@EkspertEkspertow: oj chyba tobie jest to potrzebne. Mi nie trzeba 460 osoba aby więcej niż połowa z nich nie maila swojego zdania a jedynie co robiła to wciskała guzik bo tak jej kazano. No ale to może ja zmądrzeje.
  • Odpowiedz
Oni istnieją wyłącznie dzięki populizmom


@missioncritical: czy to nie właśnie dzięki temu tera wygrało ko a wcześniej pis dwa razy? Chyba, że mówienie ludowi, że da mu sie pieniądze za nic (nie dodając,nie to jego własne pieniadze) to nie populizm. Nie ma nie populistycznych partii, wszystkie mówią do masy a nie do jednostek. I jak Tusk o kredycie wczesniej mówił populistycznie, że to napychanie komuś kieszeni, tak później jest za jeszcze
  • Odpowiedz
Jednostki z konfy mają słuszne argumenty, i trafne uwagi. Jednak niszczy ich wizerunek co innego.


@Gozd: może i miewają słuszne uwagi, ale rzucają populizmami i nierealnymi pomysłami na lewo i prawo, jednocześnie nie oferują żadnych konkretów. No chyba, że Mentzenowa reforma systemu podatkowego oparta na jego pracy doktorskiej miałaby być konkretem, to Mentzenowe "XD" najlepiej to opisuje. Konfederacja nie jest merytoryczna, upraszcza wszystko pod chłopskorozumowe myślenie i jak na stałą opozycję
  • Odpowiedz
Zawsze bawi jak kuce coś tam machają szabelką i wyzywają wszystkich od debili. Jednocześnie te same kuce nie mają problemów z ksysiem czy sławkiem, któzy potrafią o 360 stopni zmienić pogląd na sprawę w zależności jak wiatr zawieje i co się bardziej opłaci XD Nazywacie ludzi debilami a sami prezentujecie postawę mentalnej prostytutki. Ładują was w gardło a wy jeszcze sygnalizujecie, że kule też zmieścicie xDDD
  • Odpowiedz